Logo Pracuj.pl

Kierownik Regionalny ds. handlu

PPH Ubój i Przetwórstwo Indyka Joanna Giżewska - ChrząszczO firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój sprzedaży w kanale nowoczesnym i tradycyjnym;
  • Negocjowanie umów (warunków) handlowych w ramach przyjętej strategii i nadzór nad jej zawarciem;
  • Nadzór nad wdrażaniem akcji promocyjnych i marketingowych w kanale nowoczesnym i tra-dycyjnym;
  • Analizowanie sprzedaży, rynku i konkurencji;
  • Przygotowanie i wdrożenie strategii sprzedażowej;
  • Utrzymywanie ścisłych i systematycznych kontaktów z klientami.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, w firmie z branży mięsnej;
  • Znajomość narzędzi marketingowych i technik sprzedaży;
  • Dyspozycyjność;
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia;
  • Samochód służbowy;
  • Szerokie możliwości rozwoju;
  • Bezpośredni wpływ na strategię firmy.

Benefity

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Kierownik Regionalny ds. handlu, warmińsko-mazurskie