Oferta pracy

Kierownik Regionalny ds. Hurtowej Sprzedaży Paliw

SOLUMUS SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie strategii hurtowej sprzedaży paliw

  • nawiązywanie i aktywne utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami

  • prowadzenie negocjacji handlowych z kontrahentami

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • raportowanie wyników swojej pracy

  • bieżące monitorowanie należności

  • analizowanie obszaru hurtowej sprzedaży paliw

  • ścisła współpraca z pozostałymi członkami zespołu oraz pozostałymi działami

  • monitorowanie rynku, trendów popytu i podaży

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość hurtowego rynku paliw

  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym lub pokrewne

  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji

  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym mile widziana

  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych działań oraz inicjatywa w działaniu

  • zorientowanie na cele, proaktywność

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • umiejętności analityczne oraz bardzo dobra znajomość Ms Office

  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych

  • otwartość, zaangażowanie, komunikatywność

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • elastyczne formy zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia pracy

  • możliwości rozwoju zawodowego zależności od osiąganych wyników

  • benefity: multisport, opieka medyczna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie