Kierownik Regionalny ds. Hurtowej Sprzedaży Paliw

SOLUMUS SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Zielona Góra, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Solumus S.A.S K-A to firma prężnie działająca na polskim i europejskim rynku paliwowym. W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Główne zadania:

  • realizowanie strategii hurtowej sprzedaży paliw
  • nawiązywanie i aktywne utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami
  • prowadzenie negocjacji handlowych z kontrahentami
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • raportowanie wyników swojej pracy
  • bieżące monitorowanie należności
  • analizowanie obszaru hurtowej sprzedaży paliw
  • ścisła współpraca z pozostałymi członkami zespołu oraz pozostałymi działami
  • monitorowanie rynku, trendów popytu i podaży

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość hurtowego rynku paliw
  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym lub pokrewne
  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym mile widziana
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych działań oraz inicjatywa w działaniu
  • zorientowanie na cele
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • otwartość, zaangażowanie, komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B

Korzyści:

  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • elastyczne formy zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia pracy
  • możliwości rozwoju zawodowego zależności od osiąganych wyników
  • benefity: multisport, opieka medyczna
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zawartych w aplikacji o pracę przez Grupę Solumus, na potrzeby realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Oświadczam, że zapoznałem się z informacją zamieszczoną na stronie www.solumus.pl

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy