Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Regionalny ds. merchandisingu i audytów

Modus

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja zespołu merchandiserów i audytorów, bieżące szkolenia i rekrutacje

  • współpraca ze strukturą terenową

  • rekrutacja merchandiserów i audytorów

  • szkolenie i koordynacja zatrudnienia nowych pracowników i procesu rozliczania wynagrodzeń

  • przeprowadzania audytów na zlecenie Klienta

  • bieżące raportowanie i rozliczanie projektów

Nasze wymagania

  • Idealny kandydat to osoba:

  • posiadająca doświadczenie na analogicznym stanowisku

  • posiadająca praktyczną wiedzę z zakresu merchandisingu i audytów

  • lubiąca kontakt z klientami i potrafiąca budować długofalowe relacje z nimi

  • posiadająca czynne prawo jazdy kat. B

  • gotowa do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę na odpowiedzialnym stanowisku

  • umowę B2B

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem rynku

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • wsparcie przełożonego oraz zespołu Modus

  • narzędzia: samochód, telefon, komputer, karty sportowe, karty medyczne

Modus

Realizację powierzonych nam przez Klientów zadań, prowadzi profesjonalny i kompetentny zespół pracowników, project managerów oraz konsultantów, doświadczonych w sprzedaży produktów i usług. Nasza struktura terenowa obejmuje cały kraj. Pracujemy w oparciu o wyspecjalizowanych koordynatorów i merchandiserów we wszystkich strategicznych miastach w Polsce, dbając o podnoszenie przewagi konkurencyjnej i zwiększaniu siły oddziaływania naszych Klientów.

Przewiń do profilu firmy