Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Regionalny ds. Odnawialnych Źródeł Energii

EKO AGENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, umowa agencyjna
7 00013 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
7 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Siemiatycze, Łomża, Bielsk Podlaski, Grajewo, Suwałki, Białystok, Augustów

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Najwyższa prowizja w Polsce za pozyskanego klienta.

Wsparcie - Szkolenia wstępne - Wolne weekendy - Benefity - Dobra atmosfera

Podczas współpracy zapewnimy Ci możliwość bardzo dobrego zarobku oraz brak monotonii w trakcie dnia pracy podczas, którego do Twoich zadań należało będzie:

- Budowanie bazy klientów oraz umawianie i odbywanie spotkań.

- Przeprowadzanie audytów technicznych i prezentacji produktowych.

- Podpisywanie umów z klientami i obsługa posprzedażowa.

- Prowadzenie procesów rekrutacyjnych i zatrudnianie przedstawicieli.

- Przeprowadzanie szkoleń teoretycznych i praktycznych w terenie.

- Raportowanie pracy własnej i rozliczanie pracowników.

Nasze wymagania

Nasz zespół tworzą doradcy, inżynierowie, projektanci oraz monterzy, którzy mają niezbędną wiedzę, uprawnienia oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji instalacji odnawialnych źródeł energii. Stawiamy na ludzi z ciekawą osobowością, od których wymagamy:

1. Gotowości do aktywnej pracy z klientami w kontakcie bezpośrednim.

2. Samodzielności oraz dobrej organizacji czasu pracy.

3. Komunikatywności oraz otwartości w relacji z ludźmi.

4. Dojrzałości biznesowej i wysokiej kultury osobistej.

5. Wytrwałości oraz umiejętności działania pod presją.

To oferujemy

Dla osób z którymi rozpoczniemy współpracę zapewniamy:

- Najwyższą prowizję w Polsce za pozyskanego klienta.

- Największy wybór komponentów i najniższe ceny dla klientów.

- Rozliczanie wypłat w każdy piątek za wykonane montaże u klienta.

- Profesjonalne szkolenia wstępne oraz wsparcie trenerów sprzedaży.

- Pomoc administracji w przygotowywaniu umów dla klientów.

- Możliwość wykonywania pracy w okolicy miejsca swojego zamieszkania.

- Nowoczesne rozwiązania informatyczne ułatwiające pracę z klientem.

- Comiesięczne warsztaty sprzedażowe połączone z integracją firmową.

- Materiały reklamowe i zestaw dokumentów dla klienta.

- Przyjazne środowisko pracy i przestrzeń do znakomitego rozwoju.

Praca z nami jest pełna wyzwań, umożliwia wdrażanie własnych pomysłów i podejmowanie samodzielnych decyzji, dlatego jeśli chcesz pracować w branży OZE to zaaplikuj, pomożemy Ci!

O nas

Działalność firmy rozpoczęła się kilka lat temu, od małego przedsiębiorstwa hydraulicznego, które z biegiem lat rozszerzyło swoją działalność i obecnie świadczymy kompleksowe usług na terenie całego kraju w zakresie instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, rekuperacji, montażu kotłów na pellet oraz przydomowych oczyszczalni ścieków. Współpracujemy z największymi producentami, dzięki czemu mamy największy wybór sprzętu, tj.: Panasonic, Samsung, Rotenso, Hyundai, Sharp, Longi, Jinko Solar, Ja Solar, Huawei, Solaredge, Sofar Solar, SMA, Foxess i wielu innych.