Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Intraservis Job Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w: Tadeusza Kościuszki 10B, 72-100 Goleniów (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Regionalny ds. Rozwoju Rynku

Intraservis Job Sp. z o.o. Sp. kom.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 11 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie i rozwój nowych kontraktów, gdzie rekomendowanymi kandydatami do pracy są głównie pracownicy ze Wschodu (Ukraina, Białoruś, Gruzja),

  • Organizacja procesu zatrudnienia pracowników produkcyjnych, specjalistycznych,

  • Wspieranie nowych pracowników przy wdrażaniu do pracy, pomagać w rozwiązywaniu problemów,

  • Wprowadzanie danych produkcyjnych do wewnętrznych systemów i baz danych, ewidencji czasu pracy pracowników,

  • Kontaktowanie się z managerami produkcji i brygadzistami w celu gromadzenia i przekazywania danych oraz potrzebnych informacji,

  • Zarządzanie zespołem pracowników,

  • Kontaktowanie się z polskimi urzędami i instytucjami.

  • Koordynowanie zadań związanych z legalizacją pobytu w Polsce,

  • Utrzymywanie dobrej i trwałej relacje z pracownikami firmy.

Nasze wymagania

  • Znajomość branży jako warunek konieczny,

  • Wysoki stopień komunikatywności,

  • Samodyscyplina i bardzo dobra organizacja czasu pracy,

  • Skrupulatność, odpowiedzialność, zaangażowanie,

  • Znajomość języka rosyjskiego mile widziana,

  • Wykształcenie średnie lub wyższe,

  • Praktyczna umiejętność posługiwania się pakietem MS Office,

  • Umiejętność współdziałania w zespole, zdolność do współpracy z innymi,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu,

  • Stabilną pracę w nowoczesnej firmie o strukturach międzynarodowych,

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym dynamicznym zespole,

  • Ciekawe wyzwania i możliwość rozwoju,

  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop oraz telefon komórkowy.

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej.

O nas

Intraservis JOB, to agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, oferująca rozwiązania w zakresie doboru i zatrudnienia personelu tymczasowego, w tym także rekrutacji i zarządzania dużymi grupami pracowników tymczasowych w siedzibie klienta (Inhouse Services), rekrutacji pracowników wybranych specjalizacji, takich jak pracownicy produkcji, pracownicy branży budowlanej, kompleksowego zarządzania procesem pozyskiwania i zatrudniania.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.