Kierownik regionalny ds. rozwoju

FAST FOOD FRANCHISING GROUP EU sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie prac przygotowawczych, organizacja i otwieranie nowych placówek

  • Wsparcie działalności placówki

  • Nawiązywanie i wspieranie współpracy z kontrahentami

  • Adaptacja i udoskonalenie kompletu dokumentów i instrukcji, w tym: plany szkoleń i zalecenia metodyczne dla pracowników liniowych, pakiet franczyzowy, analizy i obliczenia do modeli finansowych, schemat, tabela

  • Ciągłe doskonalenie bieżących procesów i możliwość znalezienia wdrożenia nowych rozwiązań

  • Przeprowadzenie audytu zgodnie ze standardami sieci

  • Kontrola wskaźników finansowych i przedstawianie zaleceń dotyczących ich polepszenia

  • Kontrola zgodności ze standardami sieciowymi

Nasze wymagania

  • Doświadczenie menedżerskie 1 rok lub więcej w zakresie gastronomii (dyrektor/administrator/menedżer)

  • Znajomość podstawowych zasad funkcjonowania placówek gastronomicznych: jakość obsługi, obsługa klienta

  • Doświadczenie w międzynarodowych szkoleniach / projektach liderskich (będzie plusem)

  • Znajomość podstaw ekonomii, marketingu i zarządzania

  • Umiejętności komunikacji biznesowej

To oferujemy

  • Praca w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się sieci restauracji

  • Wsparcie w uzyskaniu wszystkich niezbędnych dokumentów

  • Pokrycie kosztów przelotów, noclegów, posiłków podczas podróży służbowych

  • Konkurencyjne zarobki

  • Polepszenie umiejętności zarządczych w zakresie gastronomii

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Stabilna wypłata wynagrodzeń

  • Praca w profesjonalnym zespole

O nas

W związku z rozszerzeniem sieci restauracji Lviv Croissants zapraszamy do pracy Managera z rozwoju sieci restauracji. Nasza sieć aktywnie rozwija się i podejmuje nowe wyzwania i dlatego szukamy ambitnych i zdecydowanych osób do naszego zespołu.

Dla nas Manager z regionalnego rozwoju - gracz dużego zespołu, który zajmuje się organizacją otwarcia nowych placówek oraz monitoruje zgodność działania według standardów marki, również dba o ich jakość pracy.