Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Regionalny ds. Sprzedaży – Doradca Hodowlany

Mazowieckie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • doradztwo w zakresie hodowli i rozrodu bydła i trzody chlewnej

  • rozwój sprzedaży poprzez realizację zamierzonych celów

  • aktywne pozyskiwanie klientów i ich bieżąca obsługa

  • budowanie długofalowych relacji z klientami

  • przygotowywanie ofert handlowych

  • monitorowanie rynku

Nasze wymagania

  • wykształcenie zootechniczne lub rolnicze

  • wiedza z zakresu hodowli bydła i trzody chlewnej będzie dodatkowym atutem

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane

  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilną pracę w renomowanej firmie z tradycjami hodowlanymi

  • umowa o pracę (pełny etat)

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • wyposażenie w narzędzia niezbędne do realizacji zadań (telefon komórkowy, samochód służbowy, notebook / tablet)

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie (miesięczne i kwartalne), zależne od wyników