Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1203 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Regionalny ds. sprzedaży

  • Katowice, śląskie
  • Kierownik
  • 07.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Katowice

    Region: śląskie

    Opis stanowiska:

    Od Kandydata oczekujemy:

    • Minimum dwuletniego doświadczenia w sprzedaży faktoringu
    • Wykształcenia wyższego (preferowane ekonomiczne)
    • Znajomości technik negocjacyjnych i sprzedażowych
    • Wysokich umiejętności interpersonalnych i negocjacyjnych
    • Zdolności organizacyjnych, samodzielności i systematyczności
    • Orientacji na osiąganie wyników
    • Gotowości do częstych podróży służbowych
    • Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenia w prowadzeniu samochodu
    • Praca z Klientami z województw: woj. mazowieckiego, łódzkiego, lubelskiego, dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego, małopolskiego i podkarpackiego

    Wymagania:

     Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

    • Aktywne pozyskiwanie klientów
    • Realizowanie indywidualnych planów sprzedażowych
    • Ścisłą współpracę z Bankiem

    Oferujemy:

    • Pracę w Spółce Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego S.A.
    • Rynkowe wynagrodzenie
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Pracę w dynamicznym i otwartym na wyzwania zespole
    • Pakiet świadczeń socjalnych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez PKO Bank Polski SA i Grupę Kapitałową PKO Banku Polskiego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DzU z 2002 r., nr 101, poz. 926, z późn. zm.).