Logo Pracuj.pl

Kierownik Regionalny ds. Sprzedaży

Bionorica Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • efektywne zarządzanie grupą Przedstawicieli Medycznych i Farmaceutycznych na wyznaczonym terenie (wybrane obszary województw – łódzkie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, zachodnio-pomorskie),
  • szczegółowe planowanie, codzienna realizacja ambitnych zadań zgodnych ze strategią biznesową Spółki, wizyty coachingowe z Przedstawicielami, regularne raportowanie,
  • pozyskiwanie informacji z rynku, ich analiza oraz wykorzystanie w codziennej pracy,
  • reprezentowanie Spółki w terenie wobec współpracowników i klientów,
  • wzmacnianie pozytywnego wizerunku firmy oraz jej brandów.

Nasze wymagania

  • mieszkasz w Bydgoszczy, Toruniu lub Łodzi,
  • masz wykształcenie wyższe,
  • masz praktykę w koordynowaniu pracy Przedstawicieli (minimum dwuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży farmaceutycznej),
  • konsekwentnie realizujesz zaplanowane aktywności i osiągasz wyznaczone cele,
  • przyjmujesz odpowiedzialność za własne decyzje i działania,
  • samodzielnie rozwiązujesz napotkane problemy,
  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • korzystasz czynnie z prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

  • nowoczesne i przyjazne środowisko pracy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwijania się w ramach międzynarodowej organizacji,
  • atrakcyjny pakiet benefitów (NNW, opiekę medyczną, kartę MultiSport) oraz wszelkie niezbędne narzędzia pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Bionorica Polska Sp. z o.o.

Bionorica (www.bionorica.pl) to innowacyjna międzynarodowa firma farmaceutyczna, produkująca nowoczesne leki pochodzenia roślinnego o udokumentowanej skuteczności klinicznej, będąca liderem w swoim segmencie rynku.

Kierownik Regionalny ds. Sprzedaży, Łódź