Kierownik Regionalny ds. Sprzedaży

Bionorica Polska Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • efektywne zarządzanie grupą Przedstawicieli Medycznych i Farmaceutycznych na wyznaczonym terenie (wybrane obszary województw – łódzkie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, zachodnio-pomorskie),

  • szczegółowe planowanie, codzienna realizacja ambitnych zadań zgodnych ze strategią biznesową Spółki, wizyty coachingowe z Przedstawicielami, regularne raportowanie,

  • pozyskiwanie informacji z rynku, ich analiza oraz wykorzystanie w codziennej pracy,

  • reprezentowanie Spółki w terenie wobec współpracowników i klientów,

  • wzmacnianie pozytywnego wizerunku firmy oraz jej brandów.

Nasze wymagania

  • mieszkasz w Bydgoszczy, Toruniu lub Łodzi,

  • masz wykształcenie wyższe,

  • masz praktykę w koordynowaniu pracy Przedstawicieli (minimum dwuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży farmaceutycznej),

  • konsekwentnie realizujesz zaplanowane aktywności i osiągasz wyznaczone cele,

  • przyjmujesz odpowiedzialność za własne decyzje i działania,

  • samodzielnie rozwiązujesz napotkane problemy,

  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,

  • korzystasz czynnie z prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

  • nowoczesne i przyjazne środowisko pracy,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość rozwijania się w ramach międzynarodowej organizacji,

  • atrakcyjny pakiet benefitów (NNW, opiekę medyczną, kartę MultiSport) oraz wszelkie niezbędne narzędzia pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Bionorica (www.bionorica.pl) to innowacyjna międzynarodowa firma farmaceutyczna, produkująca nowoczesne leki pochodzenia roślinnego o udokumentowanej skuteczności klinicznej, będąca liderem w swoim segmencie rynku.

Przewiń do profilu firmy