Oferta pracy

Kierownik Regionalny ds. Sprzedaży Produktów Finansowych

InveSystem Sp. z o. o. Spółka komandytowaO firmie

3 0006 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie i obsługę klientów biznesowych,

  • Codzienna praca z pozyskiwaniem klientów przez telefon i doprowadzanie do spotkań biznesowych,

  • Utrzymywanie doskonałych relacji z klientem skutkujących długofalową współpracą,

  • Obsługę sprzedażową i posprzedażową klientów B2B,

  • Umawianie spotkań bezpośrednich u klienta i przedstawianie oferty firmy na spotkaniach- codzienne obowiązki,

  • Przygotowywanie ofert dla klientów,

  • Podpisywanie umów z klientami,

  • Zarządzanie podległym zespołem sprzedażowym- rozwój sieci sprzedażowej i praca na własnych klientach.

Podział czasu pracy
70%

Spotkania z klientami

5%

Czynności związane z domykaniem umów

20%

Rozmowy telefoniczne z klientami

5%

Raportowanie i czynności administracyjne

Nasze wymagania

  • Min. 3-letniego praktycznego doświadczenia w sprzedaży, w branży produktów finansowych (produkty windykacyjne, finansowanie działalności, kredyty, pożyczki, bankowość, leasing), dla klientów biznesowych,

  • Doświadczenia w obsłudze klienta B2B i realizacji codziennych wizyt u klienta – warunek konieczny,

  • Skuteczności w dotarciu do osób decyzyjnych,

  • Zdolności analitycznego myślenia i generowania niestandardowych rozwiązań,

  • Znajomości zagadnień prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej,

  • Nastawienia na realizację wyników i nieustanny, wszechstronny rozwój,

  • Poczucia odpowiedzialności i umiejętności obrony prezentowanego punktu myślenia,

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w firmach windykacyjnych, kancelariach prawnych, firmach ubezpieczeniowych, znajomość procesów sprzedażowych i windykacyjnych oraz udzielania finansowania, jak również szeroka baza kontaktów handlowych,

  • Preferowani liderzy grup sprzedażowych lub Kierownicy Regionalni zarządzający siecią sprzedażową,

  • Skuteczności w pracy na tzw. zimnych leadach.

Mile widziane

  • Posiadanie aktywnej bazy klientów, których można zainteresować nową komplementarną ofertą usług monitoringu płatności,

  • Doświadczanie w pracy handlowca FMCG- aktywna baza klientów dóbr szybko zbywalnych.

To oferujemy

  • Umowę o współpracę ze stałą podstawą

  • Wynagrodzenie 2 000 - 6 000 zł + VAT stałej podstawy plus prowizja i premia od osiąganych wyników,

  • Estymowane zarobki to ok 5000-8000 miesięcznie w pierwszych 6 miesiącach pracy,

  • Pakiet medyczny premium Luxmed,

  • Kartę sportową,

  • Realną możliwość rozwoju poprzez cykliczne szkolenia i udział w branżowych konferencjach,

  • Przestronne biuro blisko Dworca Zachodniego w Poznaniu,

  • Świeże owoce i pyszną kawę w biurze, w Poznaniu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • kawa / herbata

  • napoje

InveSystem Sp. z o. o. Spółka komandytowa

InveSystem to spółka zarządzania wierzytelnościami posiadająca ekspercką wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem.

Wspieramy naszych klientów na każdym etapie od momentu wystawienia faktury, poprzez monitoring jej płatności, a w przypadku problemów z jej uregulowaniem, pomagamy w odzyskaniu należności.

Nasze działania prowadzimy na terenie całego kraju a naszymi klientami są biznesy z każdej praktycznie branży wystawiającej faktury z odroczonym terminem płatności.

Odzyskujemy również należności dla naszych klientów i serwisujemy portfele windykacyjne.

Jeśli liczy się dla Ciebie możliwość rozwoju, wyzwania, merytoryczna wiedza i doświadczenie - dołącz do naszego grona specjalistów.

Przewiń do profilu firmy

Kontakt

  • Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Rekrutacja jest prowadzona zdalnie z wykorzystaniem Zooma.

  • W formularzu rekrutacyjnym, w uwagach dopisz miasto do którego aplikujesz.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy