Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Regionalny ds. Sprzedaży

TEDi Sieć Handlowa Sp. z o.o.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja całego procesu otwarcia nowego sklepu.

  • Zarządzanie podległym personelem, m.in. przeprowadzanie rekrutacji na stanowiska pracy w sklepach.

  • Zarządzanie istniejącymi sklepami – zapewnienie optymalnej obsady personalnej, poziomu zatowarowania, porządku, poprawności rozliczeń finansowych, przygotowania do akcji sprzedażowych, bezpieczeństwa pracowników i klientów.

  • Kontrola stanu oferowanych do sprzedaży towarów pod kątem poprawności norm prawnych obowiązujących w Polsce (data przydatności do spożycia, szczelność opakowań towarów zawierających składniki chemiczne, informacji na temat kodów EAN oraz dystrybutora).

  • Koordynacja przekazu informacji na linii centrala - pracownicy sklepów.

  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub jako Kierownik marketu/ sklepu w sieci handlowej.

  • Predyspozycje sprzedażowe i menadżerskie.

  • Dyspozycyjność i mobilność.

  • Chęć wdrażania, egzekwowania i utrzymywania wartości i standardów firmy.

  • Dobra organizacja czasu pracy.

  • Znajomość języka niemieckiego jako dodatkowy atut.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie.

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

  • Umowę o pracę.

  • Narzędzia pracy, w tym samochód służbowy, laptop, telefon.

  • Możliwość rozwoju kompetencji.

  • Udział w tworzeniu firmy na rynku polskim.

  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne.

  • Ubezpieczenie na życie.

W związku z dynamicznym rozwojem sieci detalicznej w Polsce, europejska sieć sklepów TEDi z artykułami gospodarstwa domowego, wyposażenia wnętrz i artykułami dekoracyjnymi poszukuje osób chętnych do pracy.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.