Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik regionalny ds. sprzedaży

Paslode Spit

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

Głównie poszukiwanie nowych klientów i budowanie relacji z istniejącymi klientami w regionie Polski Północnej

Przeprowadzenie prezentacji wstrzeliwania gwoździ do drewna, betonu i stali na placu budowy, oferując klientom szczegółowe informacje o produktach (stolarze, dekarze, elektrycy, płytkarze)

Działania biznesowe z kluczowymi klientami, wizyty u klientów w punktach sprzedaży oraz spotkania z właścicielami, kupcami, innymi pracownikami klientów, prowadzenie rozmów i negocjacji

Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

Realizację planu sprzedaży w regionie

Udział w targach handlowych i innych wydarzeniach dla klientów

Nasze wymagania

Doświadczenie w sprzedaży w zakresie narzędzi, elementów złącznych i budowlanych

Pewność siebie i motywacja, profesjonalna postawa oraz umiejętności prezentacji, wysoki poziom komunikacji biznesowej (angielski byłby zaletą, ale nie jest konieczny)

Możliwość negocjowania z klientami na wszystkich poziomach (właściciel, kupujący, użytkownik końcowy, pracownicy budowy itp.)

Umiejętność analizy i zrozumienia rynku oraz wykrywania potrzeb klienta

Prawo jazdy, gotowość do podróżowania, praca na komputerze

Zamieszkanie w północnej Polsce

To oferujemy

Stałe miesięczne wynagrodzenie + system premii motywującej w zależności od wyników i zaangażowania

Praca w małym zespole z doświadczoną załogą dla dużej amerykańskiej korporacji

Samochód służbowy, telefon, laptop.

O nas

Jeśli chcesz pracować dla amerykańskiej korporacji w małym zespole handlowców w branży budowlanej w środowisku stolarzy, dekarzy, elektryków, tynkarzy i nie boisz się dokonywać prezentacji narzędzi bezpośrednio na budowie użytkownikom końcowym, a następnie sprzedawać za pośrednictwem dystrybutorów… nie wahaj się skontaktować z nami. Oczekujemy, iż zaopiekujesz się regionem POMORSKIM; ZACHODNIO-POMORSKIM; WARMIŃSKO-MAZURSKIM;KUJAWSKO-POMORSKIM.