Oferta pracy

Kierownik Regionalny ds. Technicznych Produkcji

Colas PolskaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja prac technicznych w zakresie maszyn produkcyjnych w regionie Polski południowo-wschodniej

  • koordynacja i nadzór nad naprawami i zamówieniami części zamiennych do wytwórni mas bitumicznych

  • koordynacja i nadzór programu oszczędności w zużyciu energii wytwórni mas bitumicznych

  • koordynacja i nadzór nad utrzymaniem i naprawami wytwórni mas bitumicznych

  • koordynacja i nadzór nad budżetem sprzętowym wytwórni mas bitumicznych

  • kontrola zużycia materiałów wsadowych do produkcji

  • raportowanie zapotrzebowania sprzętowego, zakupów, zużycia energii, rozliczania materiałowego

  • planowanie zakupu surowców do produkcji mieszanek mineralno–asfaltowych

  • negocjowanie umów na dostawy części zamiennych, pyłu węglowego, gazu i oleju opałowego

  • kontrola i nadzór nad utrzymaniem wytwórni w należytym stanie technicznym

  • wdrażanie nowych technologii w zakresie funkcjonowania wytwórni mas bitumicznych

  • współpraca z laboratorium i działem produkcji

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe (budownictwo drogowe, mechanika, budowa maszyn, transport)

  • minimum 5-letnie doświadczenie w zakresie utrzymania ruchu w obszarze produkcji

  • wiedza w zakresie napraw i funkcjonowania wytwórni mas bitumicznych

  • dobra znajomość procesu produkcji mieszanek mineralno-asfaltowych

  • umiejętność kierowania zespołem o profilu technicznym

  • znajomość oprogramowania Ms Office, AutoCad, Ms Project

  • mobilność i dyspozycyjność w regionie Polski południowo-wschodniej

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • umowa o pracę w międzynarodowej firmie

  • samochód służbowy

  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, karty Multisport i ubezpieczenia grupowego

  • nagroda roczna

Colas Polska

COLAS zatrudnia ponad 60.000 pracowników na całym świecie, dysponując siecią 800 oddziałów konstrukcyjnych i 2000 jednostek produkcyjnych, które umożliwiają realizację około 100.000 projektów rocznie.

Jako światowy lider w branży drogowej, COLAS rozpoczął swoją aktywność na rynku polskim w 1997 roku. Obecnie funkcjonuje i rozwija działalność poprzez dwie Spółki: COLAS Polska - sektor drogowy oraz COLAS Kruszywa - sektor wydobywczy.

W 2019 roku COLAS Polska przejął od jednego z liderów budownictwa drogowego 11 wytwórni MMA, wraz z laboratoriami, jednostkami sprzętowymi oraz brygadami bitumicznymi, jednocześnie uzyskując status przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnokrajowym.

Przewiń do profilu firmy

Rozpatrujemy także aplikacje złożone poprzez stronę internetową Colas Polska.