Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik regionalny galerii handlowych

  • Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 18.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Hosso – firma z branży nieruchomości komercyjnych w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni osobę na stanowisko:
    Miejsce pracy: Szczecin

    Opis stanowiska:

    • zarządzanie i nadzór nad zespołem pracowników w obiektach handlowych,
    • rozliczanie czasu pracy pracowników, sporządzanie grafików, planów urlopowych,
    • rekrutacja pracowników,
    • kontrola wykonanej pracy,
    • monitoring obiektów, odpowiedzialność za wizerunek, wygląd obiektów handlowych,
    • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem obiektów handlowych,
    • organizacja obsługi technicznej budynku,
    • nadzorowanie procesu usuwania usterek i napraw,
    • nadzór nad realizacją przeglądów urządzeń i instalacji,
    • aktualizacja dokumentacji technicznej obiektów handlowych.

    Wymagania:

    • znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i BHP,
    • znajomość zagadnień z zakresu prawa budowlanego,
    • doświadczenie w zarządzaniu personelem,
    • wysoka samodzielność w działaniu i nastawienie na cel,
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków,
    • pracę w zgranym zespole

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku APLIKUJ znajdującego się na dole ogłoszenia.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.