Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Regionalny

AMIC POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie wszelkimi działaniami operacyjnymi w podległym regionie w sposób umożliwiający osiągnięcie ambitnych celów ilościowych i jakościowych

  • Kreowanie dobrych relacji z partnerami zarządzającymi stacjami paliw, skutkujące zbudowaniem zgranego i zaangażowanego zespołu

  • Aktywne rozwijanie sprzedaży paliw, towarów sklepowych i usług na podległych stacjach

  • Analiza i optymalizacja parametrów kosztowych nadzorowanych stacji

  • Przygotowywanie prognoz dotyczących sprzedaży i kosztów operacyjnych,

  • Bieżące monitorowanie trendów rynkowych oraz inicjowanie działań zwiększających efektywność każdej stacji

  • Szkolenie pracowników stacji w oparciu o dostępne materiały, wiedzę, doświadczenie oraz własny przykład

Nasze wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży sprzedaży detalicznej

  • Sukcesy w zarządzaniu punktami sprzedaży detalicznej lub gastronomicznymi

  • Pracowitość, zaangażowanie i dyspozycyjność

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i umiejętność zarządzania ludźmi

  • Dobra znajomość pakietu MS Office – w szczególności Excel.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikacyjnym

  • Prawo jazdy kat. B,

To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premię kwartalną

  • Możliwość korzystania z bogatego pakietu benefitów pracowniczych

  • Narzędzia pracy (w tym m.in. samochód służbowy, telefon. laptop)

AMIC POLSKA Sp. z o.o.

Firma paliwowa AMIC Polska zarządzająca na terenie Polski siecią 116 nowoczesnych stacji paliw AMIC ENERGY.

Przewiń do profilu firmy

Manager odpowiedzialny za efektywne zarządzanie stacjami paliw AMIC Energy zlokalizowanymi na terenie województw pomorskie, kujawsko – pomorskiego, warmińsko - mazurskie w celu stałego zwiększenia ich dochodowości oraz satysfakcji klientów.