Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Regionalny

T-Mobile

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie i rozwój sprzedaży w dedykowanym portfelu Klientów Korporacyjnych

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedaży

  • Zarządzanie dużym zespołem sprzedaży 6-10 osób

  • Definiowanie strategii sprzedaży w ramach zarządzanego zespołu

  • Aktywne prowadzenie negocjacji handlowych

  • Rozpoznawanie oraz kreowanie popytu na nowe innowacyjne rozwiązania, umożliwiające poprawę wskaźników finansowych oraz biznesowych

  • Motywowanie, ukierunkowane na wyniki i realizację powierzonych zadań

  • Współpraca z innymi jednostkami w celu zapewnienia realizacji założonych efektów biznesowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży do segmentu klientów biznesowych

  • Doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych

  • Wysokorozwinięte zdolności komunikacyjne

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji i prezentacji

  • Motywacja do osiągania wyznaczonych celów sprzedażowych

  • Kreatywność, zdolność do wychodzenia poza standardowe rozwiązania

  • Umiejętność dbania o satysfakcję i dobrą relację z Klientami

  • Doświadczenie w pracy mobilnej (prawo jazdy kat. B)

Mile widziane

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym

  • Znajomość produktów FIXED/ICT z portfolio TM PL

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • Wykształcenie wyższe

  • Dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • U nas możesz liczyć na pracę w zespole najlepszych ekspertów, którzy zawsze chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem

  • Dużą swobodę działania oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy oraz możliwość pracy zdalnej

  • Wraz z zawarciem umowy o pracę oferujemy także bogaty pakiet benefitów, o których przeczytasz poniżej:

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

  • dofinansowanie do platformy streamingowej

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

  • platforma benefitowa

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV oraz wstępna rozmowa z rekruterem

2

Spotkania z Dyrektorem Sprzedaży

3

Witaj w T-Mobile :)

T-Mobile

Jesteśmy firmą technologiczną, a naszym celem jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań dla klientów ondywidualnych i biznesowych.

W T-Mobile wszyscy żyjemy w świecie magenta! Kolor ten jest nam bliski, bo oznacza wiarę w powodzenie podejmowanych działań, pewność siebie i wytrzymałość. Właśnie tacy jesteśmy jako zespół.

W #MagentaTeam stawiamy na wymianę doświadczeń, zwinną pracę i szybko adaptujemy się do zmian! #MagentaTeam to jednak przede wszystkim mix różnych kompetencji i doświadczeń, osobowości, temperamentów i poglądów. Właśnie w tej różnorodności widzimy naszą największą siłę.

Przewiń do profilu firmy