Logo Pracuj.pl

Kierownik Regionalny

T-MobileO firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie i rozwój sprzedaży w dedykowanym portfelu Klientów Korporacyjnych
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedaży
  • Zarządzanie dużym zespołem sprzedaży 6-10 osób
  • Definiowanie strategii sprzedaży w ramach zarządzanego zespołu
  • Aktywne prowadzenie negocjacji handlowych
  • Rozpoznawanie oraz kreowanie popytu na nowe innowacyjne rozwiązania, umożliwiające poprawę wskaźników finansowych oraz biznesowych
  • Motywowanie, ukierunkowane na wyniki i realizację powierzonych zadań
  • Współpraca z innymi jednostkami w celu zapewnienia realizacji założonych efektów biznesowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży do segmentu klientów biznesowych
  • Doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych
  • Wysokorozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji i prezentacji
  • Motywacja do osiągania wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Kreatywność, zdolność do wychodzenia poza standardowe rozwiązania
  • Umiejętność dbania o satysfakcję i dobrą relację z Klientami
  • Doświadczenie w pracy mobilnej (prawo jazdy kat. B)

Mile widziane

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • Znajomość produktów FIXED/ICT z portfolio TM PL
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • U nas możesz liczyć na pracę w zespole najlepszych ekspertów, którzy zawsze chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem
  • Dużą swobodę działania oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy oraz możliwość pracy zdalnej
  • Wraz z zawarciem umowy o pracę oferujemy także bogaty pakiet benefitów, o których przeczytasz poniżej:

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • świętowanie urodzin
  • dofinansowanie do platformy streamingowej
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop
  • platforma benefitowa

Etapy rekrutacji

1

Analiza CV oraz wstępna rozmowa z rekruterem

2

Spotkania z Dyrektorem Sprzedaży

3

Witaj w T-Mobile :)

Jesteśmy firmą technologiczną, a naszym celem jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań dla klientów ondywidualnych i biznesowych.

W T-Mobile wszyscy żyjemy w świecie magenta! Kolor ten jest nam bliski, bo oznacza wiarę w powodzenie podejmowanych działań, pewność siebie i wytrzymałość. Właśnie tacy jesteśmy jako zespół.

W #MagentaTeam stawiamy na wymianę doświadczeń, zwinną pracę i szybko adaptujemy się do zmian! #MagentaTeam to jednak przede wszystkim mix różnych kompetencji i doświadczeń, osobowości, temperamentów i poglądów. Właśnie w tej różnorodności widzimy naszą największą siłę.

Kierownik Regionalny, Gdańsk