Oferta pracy

Kierownik Regionalny

Dr.Max PolskaO firmie

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja działań w podległym regionie

  • wsparcie rozwoju i optymalizacji funkcjonowania aptek

  • realizacja założonych celów ilościowych oraz jakościowych

  • prowadzenie wizyt w aptekach

  • współpraca z Kierownikami Aptek w regionie - województwo lubuskie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (farmacja, medycyna lub pokrewne będzie dodatkowym atutem)

  • Wysoko rozwinięte umiejętności menedżerskie

  • Umiejętność stawiania celów oraz zarządzania postępami

  • Motywowanie, inspirowanie i budowanie zaangażowania pracowników

  • Umiejętność przygotowywania prezentacji z wyników pracy oraz prowadzenia wystąpień publicznych

  • Doskonale rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Determinacja, samodzielność i skuteczność w działaniu

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane systemem premiowym

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji w prężnie rozwijającej się firmie

  • Samochód służbowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • paczki świąteczne

  • Inicjatywy wspierające ekologię

Dr.Max Polska

Dr.Max Polska to druga największa sieć aptek w kraju stworzona przez międzynarodowy holding Dr.Max – lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i zagranicą ale nie byłoby to możliwe gdyby nie pracownicy uczestników sieci- najlepsi specjaliści!

Ponad 4 000 pracowników w Polsce to nasz największy kapitał cenimy ich umiejętności i zdolności rozwijamy potencjał i szkolimy tak by wciąż mogli wytyczać nowe szlaki i kreować biznes farmaceutyczny w Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli nasza oferta jest dla Państwa interesująca prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk Aplikuj.

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami