Ta oferta pracy jest nieaktualna od 156 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Regionalny HC&FLM

  • świętokrzyskie
  • Kierownik
  • 16.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IRIS Telecommunication Poland Sp. z o.o. spółka z Grupy Nokia, zajmująca się projektowaniem oraz budową światłowodowej infrastruktury telekomunikacyjnej, poszukuje osoby na stanowisko:

    Główne obowiązki:

    • Koordynacja i nadzór nad przebiegiem realizacji zleceń dotyczących instalacji i utrzymania w regionie, zgodnie z obwiązującymi procedurami, standardami oraz zakładanymi wskaźnikami KPI,
    • Zarządzanie grupami technicznymi w regionie,
    • Analiza, kontrola i raportowanie stopnia wykonania zakładanych wskaźników operacyjnych,
    • Zarządzanie stanami magazynowymi oraz powierzonym sprzętem aktywnym, samochodami, wyposażeniem pracowników, szkoleniami i narzędziami do realizacji zleceń,
    • Współpraca i utrzymywanie długotrwałych relacji z firmami podwykonawczymi oraz z wewnętrznymi partnerami biznesowymi,
    • Zapewnienie niezbędnych pozwoleń urzędowych na prowadzenie zleconych prac,
    • Obsługa systemów niezbędnych do realizacji zadań,
    • Ustalanie harmonogramów realizacji zleceń oraz sprawdzanie zgodności realizacji z harmonogramem,
    • Rozliczanie zleceń z klientem oraz podwykonawcami,
    • Zapewnienie pełnego wsparcia dla zespołów technicznych w zakresie dostępu do dokumentacji, danych adresowych i kontaktowych oraz wszelkich działań wspierających,
    • Aktywny udział w poprawie procesu obsługi zleceń w zakresie tworzenia zasad i procesu,
    • Prowadzenie analizy występujących problemów, tworzenie raportów oraz obsługa działań naprawczych,
    • Aktywny udział w spotkaniach z klientem, dbanie o dobre relacje ze wszystkimi interesariuszami.

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie o kierunkach technicznych,
    • Doświadczenie z zakresu przygotowywania i realizacji inwestycji linii światłowodowych,
    • Doświadczenie w kierowaniu, koordynowaniu i nadzorowaniu jednoczesnej pracy wielu zespołów technicznych oraz motywowania ich do wysokiej efektywności,
    • Umiejętność sporządzania i zarządzania grafikami pracy,
    • Podstawowa wiedza z zakresu prawa pracy,
    • Dobra znajomość pakietu MS Office,
    • Umiejętność tworzenia procesów i zasad,
    • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
    • Umiejętność tworzenia raportów,
    • Kreatywność oraz umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
    • Znajomości standardów, wytycznych oraz wymagań operatorów telekomunikacyjnych przy realizacji inwestycji światłowodowych - będzie dodatkowym atutem,
    • Prawo jazdy kategorii B.

    Oferujemy:

    • Stabilne długookresowe zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań,
    • Różnorodność wykonywanych zadań,
    • Skandynawską kulturę pracy, w zgranym, kreatywnym i szanującym się nawzajem zespole,
    • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe,
    • Realny i bezpośredni wpływ na rozwój firmy.

    IRIS TELECOMMUNICATION POLAND Spółka z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy ul. H. Sienkiewicza 85/87 lok. 2A, (90-057 Łódź) informuje, że jest Administratorem Pani/a wszelkich danych osobowych zamieszczonych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych. W przypadku pytań dotyczących procesu przetwarzania Pani/a danych osobowych mogą się Państwo kontaktować pod adresem: [email protected] iris-telecommunication.pl. Pani/a  dane osobowe będą przetwarzane na podstawie zgody - zgodnie z art. 6 lit. a RODO oraz w celu ewentualnego zawarcia i wykonywania umowy o prace/zlecenia – zgodnie z art. 6 lit. b RODO. Administrator informuje, że wyrażone zgody w tym procesie mogą być w każdej chwili odwołane. Administrator będzie przetwarzać Pani/a dane osobowe dla potrzeb obecnej rekrutacji przez okres 3 miesięcy, a w przypadku zgody na przetwarzanie danych osobowych dla przyszłych rekrutacji będzie przetwarzać je przez okres jednego roku  od dnia pozyskania niniejszego oświadczenia z możliwością przedłużenia tego okresu za Pani/a zgodą. Podanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym jest dobrowolne jednakże nie udzielenie informacji podstawowych może skutkować odrzuceniem Pani/a kandydatury w procesie selekcji. Ponadto Administrator informuje, że kandydat mam prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, żądania ograniczenia przetwarzania danych lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych, jak i o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.