Oferta pracy

Kierownik Regionalny

SMYKO firmie

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie codziennym funkcjonowaniem sklepów w wyznaczonym regionie zgodnie ze standardami operacyjnymi spółki – region województwa świętokrzyskiego i mazowieckiego

  • Realizację strategii firmy oraz planów sprzedaży w podległym regionie

  • Dbanie o wysoki poziom obsługi Klienta w oparciu o panujące standardy w sieci

  • Otwarcia nowych punktów sprzedaży

  • Motywowanie, rozwijanie i zarządzanie podległymi zespołami

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lat doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży retail poparte sukcesami

  • Wyższe wykształcenie

  • Wysoko rozwinięte kompetencję w zarządzaniu i rozwijaniu dużych zespołów sprzedażowych

  • Zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów oraz motywacji do osiągania wysokich wyników

  • Dyspozycyjność i gotowość do odbywania częstych podróży służbowych (prawo jazdy kat. B)

  • Bardzo dobra znajomość MS Office

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • inicjatywy dobroczynne

  • pilates, techniki relaksacji, fotele masujące

SMYK

SMYK S.A. jest niekwestionowanym liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej artykułów dziecięcych. Obecnie w skład Grupy SMYK wchodzi ponad 200 sklepów działających nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami. Firma odnosi sukcesy zarówno w prowadzeniu sklepów tradycyjnych, jak i sklepu internetowego, tworząc nowoczesną, zintegrowaną sieć kanałów dotarcia do klientów.

Przewiń do profilu firmy