Ta oferta pracy jest nieaktualna od 195 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Regionalny

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 06.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Prężnie rozwijająca się Firma o zasięgu ogólnopolskim działająca od kilkunastu lat na rynku profesjonalnych systemów utrzymania czystości, posiadająca ugruntowaną pozycję w branży, poszukuje zaangażowanych i ambitnych kandydatów na stanowisko:

    KIEROWNIK REGIONALNY

    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    • Zarządzanie podległymi placówkami
    • Uczestniczenie w procesie wdrażania nowych kontraktów
    • Współpraca z działem operacyjnym realizującym proces stałej usługi
    • Koordynacja i realizacja bieżących działań
    • Uczestniczenie w procesie pozyskania nowych klientów
    • Współtworzenie strategii rozwoju firmy
    • Delegowanie zadań działowi rekrutacji

    Wymagania:

    • Doświadczenie w branży utrzymania czystości
    • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel)
    • Doświadczenie w zarządzaniu podległymi pracownikami
    • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Pełna dyspozycyjność
    • Gotowość do częstych podróży służbowych
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu pozytywnych relacji
    • Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizacji zadań
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Pracę w dużej i stabilnej firmie
    • Perspektywę zdobycia szerokiego doświadczenia zawodowego
    • Niezbędne narzędzia – samochód, laptop oraz telefon służbowy
    • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk:

    Bardzo prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z podaniem oczekiwań finansowych.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez [nazwa firmy] moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez [nazwa firmy] moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.