Ta oferta pracy jest nieaktualna od 97 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Regionalny

  • Kraków, małopolskie
  • Kierownik
  • 16.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Chcesz mieć pracę, w której będziesz zmieniał życie ludzi na lepsze?

    Lubisz kierować zespołem, motywować go do
    osiągania lepszych wyników i realizować wraz z nim ambitne cele?

    Chcesz uczestniczyć w odnoszącym sukcesy projekcie, przed którym czekają nowe wyzwania i dalsza ekspansja?

    Jeżeli odpowiedziałeś 3 x tak, CZYTAJ DALEJ!

    Jesteśmy firmą działającą w dziedzinie zdrowego snu, pięknych sypialni i przyjemnych poranków od roku 1991. Aktualnie posiadamy 40 salonów w trzech krajach, a w ciągu trzech lat zamierzamy rozszerzyć sieć do 200. Naszą filozofią jest nie tylko sprzedaż, ale również profesjonalne doradztwo w obszarze snu, doskonały serwis, opieka posprzedażowa i dbanie o dobre relacje z klientami.

    Dla naszych salonów DlaSpania poszukujemy kierownika regionalnego, który będzie pozytywie nastawionym liderem z doświadczeniem w sprzedaży detalicznej i handlu. Nie szukamy ideałów, z doświadczeniem w branży – tego wszystkiego Cię nauczymy. Szukamy osoby, której nie powstrzyma żaden cel, lubiącej wyzwania, gotowej uczyć się nowych rzeczy i doskonalić, która z chęcią będzie motywować i rozwijać swój zespół. Szukamy osoby, która potrafi wziąć odpowiedzialność za swoje działania i jednocześnie delegować ją innym. Będziesz pracować z najlepszymi produktami w branży na świecie i zmieniać jakość życia klientów – sprzedaż nie powinna być dla Ciebie jedynie teorią, musisz umieć osobiście wejść w rolę handlowca i posiadać doskonałą wiedzę o tym, czym zajmuje się Twój zespół. Nasze wyobrażenie o kierowniku to nie ktoś, kto siedzi w biurze i wydaje polecenia – nasi kierownicy regionalni pracują w terenie i są przykładem dla swoich teamów.

    Pierwsze 2-3 miesiące w firmie spędzisz w jednym z naszych salonów, aby doskonale poznać wszystkie procesy, możliwe sytuacje, oraz produkty i usługi. Następnie otrzymasz swój region, za którego wyniki sprzedażowe przejmiesz odpowiedzialność.

    Kierownik regionalny salonów DlaSpania
    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    • Odpowiedzialność za powierzone salony, ich obrót i realizację planu sprzedażowego
    • Budowanie zespołu handlowców i ich motywacja
    • Trening i rozwój umiejętności zespołu
    • Rozwój własny i podległych pracowników
    • Przykład osobistej sprzedaży

    Co oferujemy:

    • Bonusy i premie za realizację planu
    • Możliwość rozwoju zawodowego – dajemy szansę uzdolnionym pracownikom
    • Atrakcyjny i kompletny system szkoleniowy
    • pracę, w której nigdy nie będziesz się nudzić
    • Zespół zaangażowanych kolegów, z którymi będziesz chętnie pracować
    • Produkty i salony, z których możesz być dumny

    Czego oczekujemy:

    • Odpowiedzialności
    • Pozytywnej energii i entuzjazmu
    • Pracowitości i elastyczności
    • Doświadczenia w handlu
    • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem (mile widziane)
    • Prawa jazdy kat. B

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Gwarantujemy całkowitą dyskrecję przy procesie rekrutacyjnym. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”