Logo Pracuj.pl

Kierownik Regionalny

MARILYN Sp. z o.o. - Sp. k.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • organizacja pracy salonów firmowych istniejących oraz nowo otwieranych
  • realizacja planów sprzedaży
  • zarządzanie oraz motywowanie podległego zespołu sprzedawców
  • dbanie o wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie tylko w branży pończoszniczo-bieliźniarskiej na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w zarządzaniu personelem
  • dyspozycyjność
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy pod presją
  • odpowiedzialność
  • wysoka kultura osobista
  • dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • wszelkie niezbędne narzędzia do pracy
  • przyjazną atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie

MARILYN Sp. z o.o. - Sp. k.

MARILYN Sp. z o.o. Sp. k. jest prężnie działającą polską firmą. Na terenie całego kraju posiada sieć własnych salonów firmowych oraz sklepów franczyzowych.

Rozpatrywać będziemy tylko dokumenty aplikacyjne osób posiadających doświadczenie na stanowiskach kierowniczych z branży pończoszniczej i bieliźniarskiej.

Kierownik Regionalny, Łódź