Kierownik Regionalny

NDG MEDICAL Sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Poszukujemy kandydata na stanowisko

dla firmy nastawionej na dynamiczny rozwój oraz wprowadzanie rozwiązań innowacyjnych na skalę światową

Twoje zadania:

  • zarządzanie podległym zespołem oraz utrzymanie wysokich standardów pracy
  • realizację strategii firmy poprzez komunikowanie i egzekwowanie realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych
  • wdrażanie, kontrola oraz rozliczanie akcji promocyjnych prowadzonych przez podległy zespół
  • planowanie i zarządzanie budżetem regionu
  • kierowanie procesem rozwoju zawodowego pracowników przy wykorzystaniu dostępnych narzędzi
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz rozwój świadomości marki w podległym regionie

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w realizacji zadań w poszczególnych strukturach sprzedaży
  • rekomendacja bezpośredniego przełożonego
  • umiejętność obsługi pakietu MS Excel/PowerPoint- poziom zaawansowany
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (B1)
  • akceptacja udziału w procesie prowadzonym w metodologii Assesment Centre wraz z testami diagnostycznymi
  • doskonała organizacji pracy, samodzielności oraz odpowiedzialności w działaniu
  • umiejętności negocjacyjne oraz umiejętności analityczne
  • umiejętności komunikacji: przekazywania wiedzy, prowadzenia spotkań i prezentacji grupowych
  • wykształcenie wyższe
  • prawo jazdy kat. B
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez NDG MEDICAL Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (10-163) przy ul. Limbowej 1 na potrzeby przeprowadzenia procesu bieżącej rekrutacji.

 Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy
  • samodzielne stanowisko
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • profesjonalny system szkoleń
  • prywatną opiekę medyczną oraz inne atrakcyjne świadczenia socjalne

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy