Kierownik Regionalny

Stokrotka Sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Kierownik RegionalnyNumer ref.: Miejsce pracy: woj. łódzkie

Z nami zyskasz:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego we współpracy z najlepszymi specjalistami
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pakiet benefitów socjalnych – czuj się z nami dobrze!

Jakie będą Twoje zadania?

  • Koordynacja, kontrola i ocena funkcjonowania sklepów na podległym terenie,
  • Wdrażanie i nadzór nad działaniami mającymi na celu osiągnięcie wyznaczonych celów i wyników sprzedaży,
  • Organizacja i nadzór nad nowo otwieranymi placówkami,
  • Zarządzanie zespołem.

Czego oczekujemy:

  • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego w zarządzaniu siecią sklepów spożywczych (warunek konieczny: doświadczenie w handlu detalicznym w branży FMCG),
  • Wykształcenia wyższego, min. licencjat,
  • Umiejętności kierowania zespołem,
  • Orientacji na wynik,
  • Inicjatywy, odpowiedzialności oraz samodzielności w działaniu,
  • Dobrej znajomość pakietu MS Office,
  • Dyspozycyjności i gotowości do pracy w terenie,
  • Czynnego prawo jazdy kat. B.

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania i chcesz się rozwijać zawodowo

wyślij do nas CV za pomocą przycisku APLIKUJ

Informujemy, iż odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje.

NASZE BENEFITY:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Karta zakupowa do sklepów Stokrotka zasilana dwa razy w roku z okazji świąt
  • Karta sportowa Fit Profit – możliwość skorzystania z ponad 3500 obiektów w całej Polsce
  • Dofinansowania do imprez kulturalno-oświatowych i sportowo-rekreacyjnych
  • Nowoczesne szkolenia e-learningowe i stanowiskowe dla każdego!
  • Wyprawki szkolne i dofinansowania do kolonii
  • Atrakcyjny program ubezpieczenia na życie
  • Możliwość awansu (ok. 80% naszej kadry kierowniczej to pracownicy z awansu wewnętrznego)
  • I wiele innych!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy