Oferta pracy

Kierownik Regionalny

Dastan - SYNO firmie

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kierownik / Koordynator

Czy tak jak my uważasz, że moda to nie tylko ubrania, ale także stan umysłu? Oglądając pokazy najlepszych marek i projektantów jesteś podekscytowany, a modę uważasz za sztukę? Chciałbyś mieć z nią związek i budować w niej swoją ścieżkę kariery? Dołącz do nas! DASTAN poszukuje pasjonatów, którzy chcą pracować i rozwijać się pod szyldem marki z trzydziestoletnim doświadczeniem i stabilną pozycją na rynku. Jeśli chcesz mieć wpływ na funkcjonowanie marki, jej rozwój i wygląd, zgłoś się do nas i zostań Kierownikiem Regionalnym.

Zakres obowiązków:

  • realizowanie planów sprzedażowych w podległym regione (praca ze wskaźnikami)
  • zarządzanie podległym personelem i koordynowanie pracy sklepów z uwzględnieniem optymalnego poziomu obsługi klienta, standardów VM, zaleceń działu marketingowego
  • prowadzenie szkoleń sprzedażowych oraz produktowych dla sklepów w podległym regionie
  • prowadzenie skutecznej rekrutacji nowych pracowników
  • organizowanie i koordynacja działań pro-sprzedażowych, eventów oraz innych lokalnych akcji mających na celu zwiększenie sprzedaży
  • współpraca z działem marketingu przy opracowywaniu i realizacji lokalnych kampanii reklamowych i strategii PR w danym mieście służących podnoszeniu rozpoznawalności marki w danym mieście
  • koordynowanie działań związanych z otwarciami nowych sklepów,
  • motywowanie zespołu do rozwijania kompetencji sprzedażowych i poprawy efektywności pracy
  • budowanie przyjaznej atmosfery pracy opartej na wzajemnym poszanowaniu

Oczekujemy:

  • kilkuletniego doświadczenia na stanowisku managera zarządzającego jednostkami handlowymi (w tym tworzenia standardów obsługi, budowania pozytywnego doświadczenia zakupowego klienta)
  • znajomości wskaźników sprzedaży
  • umiejętności trenerskich w obszarze sprzedaży, merchandisingu, obsługi klientów
  • znajomości branży modowej
  • dużej mobilność – osoba będzie spędzała znaczą część czasu w delegacji
  • prawa jazdy kategorii B
  • doświadczenia w budowaniu zmotywowanego zespołu, nastawionego na osiąganie założonych celów
  • dużej sprawności w organizacji pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • elastyczny czas pracy
  • atrakcyjny system bonusowy
  • systematyczny wzrost wynagrodzenia
  • pracę w stabilnej marce z trzydziestoletnim doświadczeniem
  • szkolenia i możliwość stałego rozwoju
  • pracę w młodym, kreatywnym zespole
  • możliwość tworzenia nowego wizerunku marki
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dopisanie poniższych treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych, dodatkowych względem art. 22 Kodeksu Pracy.”
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na czas bieżącej rekrutacji oraz przez 3 miesięcy po jej zakończeniu. „
„Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych podmiotom franczyzowym, marki DASTAN, jedynie w celach związanych z rekrutacją. "

Informujemy, że Państwa dane osobowe będą administrowanie przez Administratora
DASTAN-SYN Staniaszek, NIP 7311894144, ks. Ściegiennego 38, 95-080 Tuszyn

 Przetwarzanie danych jest realizowane w celu prowadzonej rekrutacji oraz odbywa się na podstawie przepisów prawa - Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. W przypadku podania danych dodatkowych względem przepisów prawa, przetwarzania po zakończonej rekrutacji lub w przypadku umożliwienia przekazywania danych podmiotom franczyzowym, przetwarzanie odbywa się na podstawie wyrażonej zgody. Mają Państwo prawo do cofnięcia zgody bez wpływu na prawo przetwarzania dokonane na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom zewnętrznym, na które wyrażono zgodę oraz podmiotom realizującym obsługę poczty elektronicznej. Przetwarzanie danych będzie realizowane przez okres 3 miesięcy.
Przysługują Państwu prawa dostępu i aktualizacji podanych danych, prawo do żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z przysługujących praw można skorzystać poprzez kontaktując się z Administratorami. Z realizowanym celem nie jest związane profilowanie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy