Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Regionalny

APIS Natural Cosmetics Sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Promocję oraz budowanie pozycji rynkowej produktów firmy APIS Natural Cosmetics

  • Prowadzenie szkoleń dla kosmetyczek i przedstawicieli handlowych

  • Realizację założeń sprzedażowych i marketingowych firmy na powierzonym terenie

  • Wprowadzanie nowych produktów w kanale profesjonalnym i detalicznym

  • Dbałość o wynik sprzedażowy powierzonego regionu oraz realizację założonych planów sprzedaży

Nasze wymagania

  • posiadanie własnej działalności gospodarczej (lub gotowość do jej założenia)

  • wykształcenie minimum średnie ( wykształcenie kosmetologiczne będzie dodatkowym atutem )

  • doświadczenie w sprzedaży mile widziane (najlepiej z rynku kosmetycznego)

  • wysokie zdolności interpersonalne

  • umiejętność przeprowadzenia prezentacji, szkoleń i warsztatów

  • doskonała organizacja czasu pracy

  • elastyczność, dyspozycyjność, kreatywność, samodzielność

  • prawo jazdy kategorii B oraz doświadczenia w prowadzeniu samochodu

  • znajomość MS Office

To oferujemy

  • Pracę w przyjaznej atmosferze i w młodym zespole

  • Zatrudnienie w atrakcyjnej branży i szybko rozwijającej się stabilnej firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające zakresowi obowiązków i osiąganym wynikom sprzedaży

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)

O nas

Firma Apis Natural Cosmetics Sp. z o.o. jeden z wiodących producentów kosmetyków w Polsce.

Od ponad trzydziestu lat produkujemy kosmetyki najwyższej jakości dla najbardziej wymagających klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Kierownika Regionalnego / Szkoleniowca ds. Kosmetyków Profesjonalnych i Detalicznych