Oferta pracy

Kierownik Regionalny

Stokrotka Sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
- Stokrotka Express

Twoje zadania to:

  • Rekrutacja i bieżące wsparcie Partnerów Stokrotka Express w codziennej pracy,
  • Koordynacja, kontrola i ocena funkcjonowania sklepów na podległym terenie,
  • Wdrażanie i nadzór nad działaniami mającymi na celu osiągnięcie wyznaczonych celów, wyników sprzedaży oraz wyników jakościowych,
  • Organizacja i nadzór nad nowo otwieranymi placówkami.

Czego oczekujemy:

  • 1 rok doświadczenia zawodowego w zarządzaniu siecią sklepów spożywczych (warunek konieczny: doświadczenie w handlu detalicznym w branży FMCG)
  • Orientacji na wynik
  • Dyspozycyjności i gotowości do pracy w terenie,
  • Czynnego prawa jazdy kat. B.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Kartę zakupową do sklepów Stokrotka zasilaną dwa razy w roku z okazji świąt
  • Atrakcyjny program ubezpieczenia na życie
  • Pakiet benefitów socjalnych – czuj się z nami dobrze!
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon.

Ogłoszenie archiwalne