Oferta pracy

Kierownik Regionalny

Prodeck Sp. z o.o.O firmie

3 50010 000 brutto / mies.
  • lubuskie

    lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • utrzymywanie kontaktów i współpraca z dotychczasowymi odbiorcami

  • Budowanie długofalowych relacji z klientami

  • Przygotowanie oraz koordynacja realizacji ofert handlowych

  • realizacja planów sprzedaży

  • profesjonalne doradztwo dla klientów

  • Monitorowanie oraz analiza rynku inwestycyjnego

Nasze wymagania

  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży

  • znajomość branży drewnianych elementów wykończeniowych (podłogi, tarasy, parkiety)

  • koncentracja na celach sprzedażowych

  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych

  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych

  • dobra organizacja pracy własnej

  • znajomość MS Office

  • prawo jazdy kat. B.

  • dyspozycyjność

To oferujemy

  • samodzielną i pełną wyzwań pracę w młodym zespole

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • szkolenia produktowe

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Ubezpieczenie + Multisport

  • Motywacyjny system wynagradzania

  • Samochód służbowy, telefon, laptop

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Prodeck Sp. z o.o.

Prodeck Sp. z o.o. – wiodący producent kompozytowych profili wchodzących w skład systemów tarasowych i ogrodzeniowych z siedzibą w Niepołomicach koło Krakowa

Przewiń do profilu firmy

Odpowiedzialny za województwa wielkopolskie, zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, dolnośląskie.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy