Ta oferta pracy jest nieaktualna od 42 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Regionalny

  • małopolskie
  • Kierownik
  • 05.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, prowadzącą obecnie sieć ponad 160 salonów prasowych na terenie całego kraju! Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu.W związku z dynamicznym rozwojem na terenie całej Polski poszukujemy

Kierownika Regionalnego

Zakres obowiązków

  • rozwój i zarządzenie siecią podlegających salonów prasowych (sklepy własne lub partnerskie),
  • realizowanie planów sprzedażowych oraz założeń budżetowych,
  • wdrażanie i kontrola standardów jakościowych w podległym regionie,
  • zarządzanie personelem lub współpraca z Partnerami w podległym regionie,
  • rekrutacja podległego personelu lub Partnerów oraz ich szkolenie i wdrażanie do pracy,
  • pozyskiwanie i otwarcia nowych lokalizacji,
  • raportowanie efektywności realizowanych zadań do bezpośredniego przełożonego.

Poszukiwane kompetencje

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży retail,
  • wysokorozwiniętych umiejętności w zarządzaniu zespołem,
  • dobrze rozwiniętych umiejętności managerskich i zdolności przywódczych,
  • umiejętności analitycznych i zdolności do podejmowania decyzji,
  • gotowości do odbywania częstych podróży służbowych na terenie całego kraju,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie związane z pracą w handlu prasą i artykułami tytoniowymi,
  • zorientowanie na wyniki i realizację celu przy jednoczesnym nastawieniu na pozytywne wsparcie biznesu,
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność określania priorytetów.

Oferujemy

  • pracę w pełnym pasji zespole,
  • samodzielne stanowisko dające możliwość wykorzystania własnego potencjału,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • ·niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy.

Wyślij cv podając w tytule wymiar etatu, jaki Cię interesuje klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się