Kierownik Regionalny

  • małopolskie
  • Kierownik
  • 2018-10-18
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 2018-11-17)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lanwar

    Lanwar z siedzibą w Poznaniu, producent i dystrybutor kosmetyków dla hotelarstwa i SPA, oraz dystrybutor wyposażenia dla hoteli poszukuje osoby na stanowisko:

    Obowiązki:

    • Opieka nad aktualnymi klientami firmy,
    • Sprzedaż konceptu oraz rozwiązań firmy w zakresie kosmetyków i wyposażenia do rynku HoReCa,
    • Pozyskiwanie nowych klientów oraz aktywna obsługa klientów bieżących,
    • Współpraca z siedzibą firmy w Poznaniu.

    Oczekujemy:

    • Doświadczenia w sprzedaży,
    • Dokładności i sumienności,
    • Umiejętności szybkiego działania,
    • Bardzo dobrej organizacji pracy,
    • Komunikatywności oraz umiejętności interpersonalnych,
    • Umiejętności sprawnego poruszania się w środowisku branży hotelowej,
    • Wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów,
    • Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny,
    • Pakiet szkoleń w kraju i za granicą,
    • Rozwój umiejętności i szkolenia,
    • Samochód służbowy oraz narzędzia IT,
    • Międzynarodowe środowisko pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz z listem motywacyjnym i Nr. ref, klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.