Oferta pracy

Kierownik Regionalny

Dziesiątka Finanse Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

W związku z dynamicznym rozwojem, spółka Dziesiątka Finanse, działająca w branży pożyczek ratalnych poszukuje do swojego zespołu odpowiedzialnej i kompetentnej osoby do pracy na stanowisku:

Kierownik Regionalny
Miejsce pracy: Małopolska

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Pozyskiwanie nowych Doradców Klienta;
  • Wdrażanie pracowników w procedury i system Pracodawcy;
  • Cykliczne spotkania z Doradcami Klienta oraz stały nadzór nad wynikami ich pracy;
  • Ocena pracy Doradców Klienta;
  • Zapewnienie terminowej i prawidłowej realizacji zadań;
  • Dbałość o stały wzrost pozyskiwania nowych Klientów;
  • Wdrażanie planów sprzedażowych, aktywizujących i naprawczych;
  • Raportowanie wyników sprzedaży oraz podjętych działań do Dyrektora Regionalnego;
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów;
  • Wprowadzenie rozliczeń sekcji oraz umów pożyczek do systemu operacyjnego;
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na materiały reklamowe oraz dbanie o ich prawidłową dystrybucję.

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjne programy prowizyjne i premiowe;
  • Interesujące konkursy pracownicze;
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie;
  • Kartę paliwową, laptop, telefon komórkowy;
  • Ścieżkę wdrożenia - przygotujemy Cię w pełni do podjęcia pracy;
  • Wsparcie przełożonych oraz zespołu;
  • Bogaty pakiet szkoleń oraz możliwość awansu;
  • Otwartość na pomysły oraz potrzeby pracownika,
  • Miłą atmosferę pracy i zgrany zespół.

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenia w branży finansowej;
  • Doświadczenia w zarządzaniu procesem sprzedaży i zespołem doradców;
  • Bardzo dobrej komunikacji oraz pozytywnego podejścia do swoich zadań;
  • Chęci poszerzania wiedzy i umiejętności;
  • Prawa jazdy kategorii B;
  • Pozytywnego nastawienia do podróży służbowych na terenie Małopolski.

Wszystkich zainteresowanych  prosimy o przesłanie swoich CV klikając w przycisk Aplikuj.

Proszę o opatrzenie CV klauzulą:

Na podstawie art. 6 ust 1 litera a Rozporządzenia parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku

z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzonej przez spółkę Dziesiątka Finanse Sp zoo rekrutacji na stanowisko Manager ds. Finansowych oraz na potrzeby wszystkich prowadzonych w przyszłości rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy