Oferta pracy

Kierownik Regionalny

KIK Textil Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • budowanie pozytywnego wizerunku marki i firmy,

  • zarządzanie i nadzór nad działalnością bezpośrednio podległych sklepów,

  • rekrutacja, zarządzanie i rozwój podległego zespołu, w tym Kierowników sklepów,

  • realizacja budżetu sprzedaży i optymalizacja kosztów w podległym regionie,

  • odpowiedzialność za wynik finansowy podległych sklepów,

  • koordynowanie i odpowiedzialność za otwarcie nowych sklepów w podległym regionie,

  • dbałość o przestrzeganie procedur firmy.

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w branży handlowej na stanowisku kierowniczym,

  • doświadczenie w branży odzieżowej będzie dodatkowym atutem,

  • znajomość zagadnień związanych ze sprzedażą detaliczną i zarządzaniem sklepami,

  • wykształcenie wyższe,

  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne,

  • zdolności organizacyjne zorientowane na wyniki,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,

  • umowę o pracę,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny,

  • szkolenia wewnętrzne,

  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,

  • pakiet sportowy

  • rabat pracowniczy na zakupy w naszych sklepach,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • pracę w dynamicznym i pełnym pasji zespole.

KIK Textil Sp. z o.o.

KIK Textil Sp. z o.o. jest jednym z największych koncernów odzieżowych w Europie. Posiada prawie 4000 sklepów w 12 krajach Europy, w tym ponad 370 w Polsce oraz nadal dynamicznie rozwija się i sukcesywnie umacnia swoją pozycję na polskim rynku.

Nasze sklepy to doskonałe miejsce pracy dla osób oczekujących stabilnego zatrudnienia, a także dla wszystkich, którzy pragną rozwijać swoją karierę zawodową.

Przewiń do profilu firmy