Oferta pracy

Kierownik Regionalny

ASM SALES FORCE AGENCYO firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Rekrutacja Przedstawicieli Regionalnych i ich szkolenie

  • Organizacja i kontrola pracy Przedstawicieli Regionalnych

  • Zarządzanie pracą Przedstawicieli Regionalnych

  • Współpraca z Kierownikami sklepów, a także współpracownikami

  • Współpraca z sieciami handlowymi oraz największymi klientami branży FMCG

  • Motywowanie zespołu

  • Raportowanie do Dyrektora Operacyjnego

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami merchandisingowymi i promocyjnymi

  • Doświadczenie w rekrutacji i zarządzaniu personelem

  • Znajomość funkcjonowania i specyfiki sklepów wielkopowierzchniowych

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Odpowiedzialność

  • Komunikatywność

  • Skrupulatność w administracji dokumentów

  • Prawo jazdy kat.B

To oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie premie uznaniowe za osiągane wyniki

  • Pracę dla wielu renomowanych klientów rynku FMCG

  • Dodatkowe narzędzia pracy: telefon, laptop służbowy , auto służbowe, karta paliwowa

  • Możliwość przystąpienia do programu Multisport

  • Wsparcie administracyjne biura

  • Możliwość współpracy z Klientami z branży FMCG

  • B2B, Umowa zlecenie

ASM SALES FORCE AGENCY

ASM Sales Force Agency jest czołową spółką należącą do grupy kapitałowej ASM GROUP S.A.

Grupa realizuje cele swoich KLIENTÓW na terenie Polski, Włoch, Niemiec, Austrii i Szwajcarii w ramach kilku linii biznesowych m.in.: merchandisingu, outsourcingu sił sprzedaży, field marketingu oraz badań marketingowych.

Dzięki doskonałej znajomości rynku, zasięgowi działania, szerokim kompetencjom oraz know-how krajowych i zagranicznych ekspertów realizuje kompleksowo projekty ukierunkowane na zwiększenie sprzedaży i promocję.

Przewiń do profilu firmy

Obecnie do naszych struktur wewnętrznych, poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna, za koordynowanie pracy zespołu w ramach powierzonego regionu. Realizację celów merchandisingowych oraz wydarzeń promocyjnych.

Kontakt:

Zainteresowane osoby, które posiadają wyżej wymienione kwalifikacje prosimy o przesłanie aplikacji ( CV i list motywacyjny ) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.