Ta oferta pracy jest nieaktualna od 176 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Regionalny

  • Piła, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    KIK Textil Sp. z o.o. jest jednym z największych koncernów odzieżowych w Europie. Posiada ponad 3500 sklepów w 9 państwach, w tym blisko 200 sklepów na terenie Polski oraz nadal dynamicznie rozwija się i sukcesywnie umacnia swoją pozycję na polskim rynku.

    Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko

    KIEROWNIK REGIONALNY
    Miejsce pracy: Piła (okolice)

    Twoje zadania:

    • budowanie pozytywnego wizerunku marki i firmy,
    • zarządzanie i nadzór nad działalnością grupą bezpośrednio podległych sklepów,
    • rekrutacja, zarządzanie i rozwój podległego zespołu, w tym Kierowników sklepów,
    • realizacja budżetu sprzedaży i optymalizacja kosztów w podległym regionie,
    • odpowiedzialność za wynik finansowy podległych sklepów,
    • koordynowanie i odpowiedzialność za otwarcie nowych sklepów w podległym regionie,
    • dbałość o przestrzeganie procedur firmy.
    Twój profil:
    • minimum 2-letnie doświadczenie w branży handlowej na stanowisku kierowniczym,
    • doświadczenie w branży odzieżowej będzie dodatkowym atutem,
    • znajomość zagadnień związanych ze sprzedażą detaliczną i zarządzaniem sklepami,
    • wykształcenie wyższe,
    • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne,
    • zdolności organizacyjne zorientowane na wyniki,
    • prawo jazdy kategorii B,
    • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
    • umowę o pracę,
    • stabilne warunki zatrudnienia,
    • szkolenia wewnętrzne,
    • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
    • rabat pracowniczy na zakupy w naszych sklepach,
    • przyjazną atmosferę pracy,
    • pracę w dynamicznym i pełnym pasji zespole.

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”