Kierownik Regionalny

  • pomorskie
  • Kierownik
  • 15.11.2017
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 15.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

GZELLA NET Sp. z o.o. to sieć Delikatesów Mięsno-Wędliniarskich sprzedających własne wyroby oparte na tradycyjnych recepturach – Smaczne i Zdrowe!

Doświadczenie i zaangażowanie naszych pracowników tworzą nasz sukces!

W celu zapewnienia wysokich standardów obsługi oczekujemy Twojego wsparcia na stanowisku:
Miejsce pracy: Teren województwa pomorskiego

Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu stoiskami w wielkopowierzchniowych punktach handlowych
  • umiejętność stosowania technik sprzedaży
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Opis stanowiska:

  • realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych w danym regionie
  • wspieranie i nadzorowanie pracy podległych pracowników, dbanie o ich rozwój zawodowy
  • analiza rynku i działań konkurencji
  • realizowanie projektów związanych z optymalizacją wyników, rozwijaniem narzędzi, zapewnieniem wysokich standardów jakości

Jesteś idealnym kandydatem - czekamy właśnie na Ciebie!

W zamian oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń zależny od wyników pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia w prężnie rozwijającej się firmie
  • ciekawe i odpowiedzialne wyzwania zawodowe
  • system szkoleń mających na celu ciągłe doskonalenie
  • samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia pracy
  • elastyczne godziny pracy
  • dodatkowe świadczenia dla pracowników
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że na rozmowy zaproszone zostaną tylko wybrane osoby.

Prosimy również o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji” (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133, poz.883).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się