Ta oferta pracy jest nieaktualna od 185 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Regionalny

  • pomorskie
  • Kierownik
  • 15.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GZELLA NET Sp. z o.o. to sieć Delikatesów Mięsno-Wędliniarskich sprzedających własne wyroby oparte na tradycyjnych recepturach – Smaczne i Zdrowe!

    Doświadczenie i zaangażowanie naszych pracowników tworzą nasz sukces!

    W celu zapewnienia wysokich standardów obsługi oczekujemy Twojego wsparcia na stanowisku:
    Miejsce pracy: Teren województwa pomorskiego

    Wymagania:

    • minimum 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu stoiskami w wielkopowierzchniowych punktach handlowych
    • umiejętność stosowania technik sprzedaży
    • dyspozycyjność
    • prawo jazdy kat. B
    • książeczka sanitarno-epidemiologiczna

    Opis stanowiska:

    • realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych w danym regionie
    • wspieranie i nadzorowanie pracy podległych pracowników, dbanie o ich rozwój zawodowy
    • analiza rynku i działań konkurencji
    • realizowanie projektów związanych z optymalizacją wyników, rozwijaniem narzędzi, zapewnieniem wysokich standardów jakości

    Jesteś idealnym kandydatem - czekamy właśnie na Ciebie!

    W zamian oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • atrakcyjny system wynagrodzeń zależny od wyników pracy
    • stabilne warunki zatrudnienia w prężnie rozwijającej się firmie
    • ciekawe i odpowiedzialne wyzwania zawodowe
    • system szkoleń mających na celu ciągłe doskonalenie
    • samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia pracy
    • elastyczne godziny pracy
    • dodatkowe świadczenia dla pracowników
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że na rozmowy zaproszone zostaną tylko wybrane osoby.

    Prosimy również o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji” (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133, poz.883).