Logo Pracuj.pl

Kierownik Regionalny

Briju 1920 LimitedO firmie

  • pomorskie
    pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie realizacji planów, monitorowanie poziomu sprzedaży
  • Motywowanie podległego zespołu sprzedawców, aktywny rozwój sieci sprzedaży
  • Prowadzenie spotkań, szkoleń merytorycznych i sprzedażowych dla pośredników
  • Zapewnienie bieżącego wsparcia merytorycznego, udzielanie informacji o aktualnej ofercie produktowej
  • Przygotowywanie ofert dla klientów oraz pomoc przy opracowywaniu ofert przez sieć sprzedaży
  • Monitorowanie standardu obsługi klienta przez sieć sprzedaży
  • Wsparcie przy otwarciach nowych salonów
  • Monitorowanie działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letniego doświadczenia na stanowisku kierowniczym ( o podobnym zakresie pełnionych obowiązków)
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności menadżerskich
  • Umiejętności analitycznych – praca na KPI
  • Konsekwencji w osiąganiu wyznaczonych celów
  • Samodzielności, inicjatywy i doskonałej organizacji pracy
  • Wysokich kompetencji interpersonalnych
  • Wysokiej świadomości kosztowej
  • Dużej dyspozycyjności i zaangażowania
  • Etyki w działaniu
  • Bardzo dobrej znajomości środowiska MS Office
  • Doświadczenia w prowadzeniu samochodu (prawo jazdy kat. B)

To oferujemy

  • Atrakcyjną pracę w branży dóbr luksusowych (biżuteria, zegarki)
  • Zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę
  • Motywacyjny system premiowania adekwatny do osiąganych wyników
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet szkoleń produktowych
  • Przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym zespole
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy

Ilość wakatów:

Ilość wakatów zależna od regionu

Kierownik Regionalny, pomorskie