Oferta pracy

Kierownik Regionalny - Region południowy - Gastronomia

Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Baltona S.A.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Główne zadania realizowane w Regionie południowym (Śląsk, Małopolska, Podkarpacie):

Sprzedaż:

Zarządzanie i nadzór nad budżetem sprzedażowym.

Kontrola food cost - operacje.

Kontrola receptur (zgodność z produktem) - operacje.

Analiza food cost - Audyt w danym punkcie.

Grafiki dostaw i logistyka wyposażenia.

Zarządzanie Operacyjne:

Zarządzanie Zespołami w Punktach gastronomicznych.

Zarządzanie Lokalami w przypisanych Regionach.

Bieżące rozwiązywanie problemów jakościowych.

Realizacja produkcji gastronomicznej zgodnej z ustalonym menu.

Stworzenie koszyków obrotu danego produktu (paczki produktowe) - ustalenie globalnego food cost przy współpracy z Kierownikiem ds. Handlu i Jakości.

Weryfikacja receptur przy współpracy z Kierownikiem ds. Handlu i Jakości.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie w zarządzaniu regionem w sieci sprzedaży gastronomicznej.

  • Umiejętność analizy danych sprzedażowych i wyciągania na ich podstawie wniosków.

  • Doświadczenie operacyjne w zarządzaniu zespołami w oparciu o wskaźniki KPI.

  • Umiejętność egzekwowania przyjętych standardów organizacji.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz prezentacyjne i komunikacyjne.

  • Biegła obsługa pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem programu MS Excel.

  • Zdolności organizacyjne, duża samodzielność.

  • Zorientowanie na wyniki, odpowiedzialność i skuteczność w działaniu.

  • Prawo jazdy kategorii B i gotowość do odbywania częstych podróży służbowych.

To oferujemy

  • Realną możliwość wpływu na rozwój kultowej marki Baltona obecnej na rynku od ponad 75 lat.

  • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach biznesowych oraz dalszy rozwój w strukturach grupy.

  • Stabilne zatrudnienie w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Finansowany przez pracodawcę abonament medyczny w Medicover.

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (zniżki pracownicze na produkty dostępne w naszych sklepach, dofinansowanie karty Multisport, nauka j. angielskiego w ramach platformy e-learningowej, świadczenia świąteczne).

  • Samochód służbowy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

Jesteśmy dumni z tego, że Baltona nieprzerwanie od ponad 75 lat jest obecna na rynku Duty Free. Za nasz największy sukces uznajemy umiejętność dostosowania się do zmiennych warunków biznesowych poprzez rozwój obecnych i nowych obszarów działalności, zarówno w Polsce jak i zagranicą. Współpraca z najlepszymi markami, dbałość o jakość i szeroki asortyment produktów gwarantują budowanie zaufania wśród naszych klientów.

Do naszego Zespołu F&B poszukujemy Kierownika Regionalnego na Południową część Polski - głównie teren Śląska.

Przewiń do profilu firmy