Oferta pracy

Kierownik Regionalny/Regional Manager

Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Baltona S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym zespołem – wyznaczanie celów, monitorowanie realizacji powierzonych zadań, organizacja pracy, wsparcie i szkolenie, ocena wyników pracy (wizyty coachingowe, wizyty kontrolne w podległych sklepach)

  • Regularna analiza wyników finansowych podległych sklepów, wnioski i wskazówki/wsparcie dla sklepów w celu poprawy wyników (obrót detaliczny, obrót z m2, marża detaliczna, straty, zapas, dostępność produktów, monitorowanie statusu akcji centralnych oraz regionalnych)

  • Monitorowanie wyników i parametrów sprzedażowych sklepów w podległym regionie.

  • Inicjowanie działań mających na celu optymalizację wyników punktów sprzedażowych.

  • Nadzorowanie przestrzegania standardów sieci oraz standardów operacyjnych pracy sklepów.

  • Udzielanie wszechstronnego wsparcia w prowadzeniu placówki handlowej Kierownikowi Sklepu poprzez zapewnienie odpowiedniego poziomu doradztwa

  • Rekrutowanie, szkolenie i motywowanie Kierowników sklepów oraz sprzedawców

  • Współpraca z działem operacyjnym, marketingu, Visual Merchandisingu oraz inwestycji.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie w zarządzaniu regionem w sieci sprzedaży detalicznej

  • Umiejętność analizy danych sprzedażowych i wyciągania na ich podstawie wniosków

  • Umiejętność egzekwowania przyjętych standardów organizacji

  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz prezentacyjne i komunikacyjne

  • Biegła obsługa pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem programu MS Excel

  • Zdolności organizacyjne, duża samodzielność

  • Zorientowanie na wyniki, odpowiedzialność i skuteczność w działaniu

  • Prawo jazdy kategorii B i gotowość do odbywania częstych podróży służbowych w rejonie Wrocław - Poznań - Bydgoszcz

To oferujemy

  • Realną możliwość wpływu na rozwój kultowej marki Baltona obecnej na rynku od ponad 75 lat.

  • Stabilne zatrudnienie w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Premie wynikające z realizacji planów sprzedażowych.

  • Finansowany przez pracodawcę abonament medyczny w Medicover z możliwością rozszerzenia o dodatkowe usługi na preferencyjnych warunkach.

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (zniżki pracownicze na produkty dostępne w naszych sklepach, dofinansowanie karty Multisport, nauka j. angielskiego w ramach platformy e-learningowej, świadczenia świąteczne).

  • Samochód Służbowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Jesteśmy dumni z tego, że Baltona nieprzerwanie od ponad 75 lat jest obecna na rynku Duty Free. Za nasz największy sukces uznajemy umiejętność dostosowania się do zmiennych warunków biznesowych poprzez rozwój obecnych i nowych obszarów działalności, zarówno w Polsce jak i zagranicą. Współpraca z najlepszymi markami, dbałość o jakość i szeroki asortyment produktów gwarantują budowanie zaufania wśród naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy

Region wykonywania pracy:

WROCŁAW – POZNAŃ – BYDGOSCZ