Oferta pracy

Kierownik regionalny rynek tradycyjny FMCG

ADIKAM Spółka z o.o.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Producent z branży FMCG w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierownik regionalny rynek tradycyjny FMCGNumer ref.:
Praca wykonywana na terenie województwa: Podkarpackiego, Małopolskiego, Śląskiego i Świętokrzyskiego

Zadania:

  • Rozwój współpracy z obecnymi klientami firmy na terenie województwa Podkarpackiego, Małopolskiego, Śląskiego i Świętokrzyskiego.
  • Rozwój rynku hurtowego – pozyskiwanie nowych odbiorców w kanale B2B,
  • Koordynacja obsługi zamówień hurtowych,
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz bieżący kontakt z klientami
  • Rekomendacje w obszarze wdrażania nowej oferty, monitoring konkurencji,
  • Dbanie o wizerunek firmy w każdym obszarze posiadanych kompetencji oraz obszarze swojego wpływu,
  • Prowadzenie rozmów handlowych i negocjacje warunków współpracy.

Jeśli jesteś

  • Nastawiony/-a na inwestycję w siebie poprzez pracę,
  • Chcesz osiągnąć sukces,
  • Cechuje cię punktualność,
  • Oczekujesz samorozwoju poprzez naukę i czerpanie wiedzy to praca ta jest właśnie dla Ciebie.

Oczekiwania:

  • Samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie oraz umiejętność pracy nad kilkoma zadaniami jednocześnie,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • Wysokiej motywacji i orientacji na cele sprzedażowe,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Świetne zdolności komunikacyjne,
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w branży FMCG na rynku tradycyjnym,
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office,
  • Wykształcenie co najmniej średnie.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w kreatywnym i bardzo pozytywnym zespole oraz firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Dobrą atmosferę pracy.
  • Samodzielną pracę i możliwość rozwoju w strukturach firmy.
  • Właściwy dla tego stanowiska pakiet narzędzi (Samochód, Telefon, Laptop)
  • Wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę
  • Atrakcyjny system premiowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy