Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik regionalny salonów

  • łódzkie
  • Kierownik
  • 14.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Poszukujesz pracy, w której będziesz zmieniał życie ludzi na lepsze?
    Cieszy cię kierowanie zespołem i wspólne osiąganie ambitnych planów?
    Chcesz stać się uczestnikiem nastawionego na przyszłość, odnoszącego sukcesy projektu?
    Odpowiedziałeś 3 x tak?
    CZYTAJ DALEJ!
    Kierownik Regionalny salonów DlaSpania
    Województwo łódzkie

    Jesteśmy firmą, która funkcjonuje na rynku zdrowego snu od roku 1991. Obecnie mamy ponad 55 salonów w czterech krajach, w planach mamy zwiększenie tej ilości do 200. Naszą filozofią jest nie tylko sprzedaż Klientowi, ale również opieka nad nim pod kątem profesjonalnego doradztwa w obszarze snu, po doskonałą obsługę i transport towaru do domu wraz z montażem. Uważamy, że kultura zdrowego snu wciąż w naszym kraju raczkuje i ma duży potencjał – chcemy to zmienić!

    Dla naszych salonów DlaSpania poszukujemy Kierownika Regionalnego, który będzie przede wszystkim pozytywnie nastawionym liderem z doświadczeniem w sprzedaży detalicznej. Nie poszukujemy wyłącznie osób, które są doświadczonymi menadżerami i profesjonalistami posiadającymi swoje przyzwyczajenia i metody – wszystkiego cię nauczymy.

    Szukamy osób, których nic nie powstrzyma przed osiągnięciem celu, którzy lubią wyzwania, chcą się uczyć, rozwijać i sprawia im radość motywowanie i rozwój własnego zespołu sprzedażowego. Sprzedaż nie może być jedynie teorią, musisz sam umieć postawić się w roli handlowca i doskonale radzić sobie z zadaniami, za które odpowiada twój zespół. Nasze wyobrażenie kierownika regionalnego to nie ktoś, kto siedzi w biurze i rozdaje zadania – nasz Kierownik Regionalny pracuje w dużej mierze w terenie w salonach i jest żywym przykładem kompetencji. Pierwsze 2-3 miesiące spędzisz w jednym z naszych salonów, abyś zdołał przyswoić wszystkie procesy, poznał sytuacje i produkty, następnie obejmiesz podległy region, za którego wyniki przejmiesz odpowiedzialność.

    Jeżeli w tym opisie widzisz właśnie siebie, nie możemy się Ciebie doczekać!

    Zakres obowiązków:

    • Odpowiedzialność za powierzone salony, ich obroty i realizację założonych planów
    • Budowanie i motywacja zespołu handlowców
    • Rekrutacje pracowników i ich wprowadzenie w obowiązki
    • Szkolenie i rozwój handlowych i produktowych umiejętności zespołu
    • Nieustanny dbanie o rozwój swój i swojego teamu

    Co oferujemy:

    • Wynagrodzenie podstawowe plus prowizję od obrotu, bonusy i premie za realizację planu
    • Wynagrodzenie od 4 500 - zależne od realizacji planu i ilości powierzonych salonów
    • Możliwość szybkiego awansu w strukturach firmy
    • Dopracowany system szkoleń, który będzie Twoim dużym wsparciem
    • Nieustanny feedback i rozwój Twoich umiejętności
    • Pracę, w której nie będziesz się nudzić
    • Zespół niezapomnianych kolegów, z którymi praca będzie cię cieszyć
    • Filozofię, produkty, salony i marki, z których będziesz dumny
    • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

    Czego oczekujemy od kandydatów:

    • Odpowiedzialności za swoje działania i wyniki teamu
    • Świadomości celu, skupienia na jego osiągnięciu
    • Pozytywnej energii i rozmachu w działaniu
    • Pokory, pracowitości i elastyczności
    • Doświadczenia w kierowaniu zespołem sprzedażowym (mile widziane)
    • Doświadczenia w sprzedaży (mile widziane)
    • Prawa jazdy kat. B

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

    „Przed wysłaniem swojego CV – zapoznaj się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych przez administratora danych – DlaSpania Sp. z o.o., w związku z procesem rekrutacji – https://www.dlaspania.pl/informacje-dla-kandydatow-i-kandydatek-do-pracy