Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik regionalny sieci salonów meblowych

MEBLOLUX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad pracą podległych punktów sprzedaży

  • Czuwanie nad realizacją planów sprzedażowych salonów

  • Zarządzanie obiektami, kontakt z wynajmującymi powierzchnie handlowe, zajmowanie się bieżącymi sprawami

  • Realizacja planu przeglądów i instalacji technicznych zgodnie z obowiązującym harmonogramem i potrzebami

  • Aktywne szukanie nowych lokalizacji dla kolejnych salonów w północno-wschodniej Polsce

  • Czuwanie nad przebiegiem otwarć kolejnych punktów sprzedaży i koordynację prac

  • Optymalizacja kosztów utrzymania technicznego punktów sprzedaży

  • Współpraca ze wszystkimi działami firmy w celu usprawnienia procesu rozwoju

Nasze wymagania

  • Masz prawo jazdy kategorii B i jesteś gotów do częstych wyjazdów służbowych na terenie północno-wschodniej Polski ( warunek konieczny)

  • Swobodnie poruszasz się w środowisku MS Office, a Excel nie ma przed Tobą tajemnic

  • Jesteś kreatywny w działaniu ,a jednocześnie wykazujesz zdolności analityczne, więc przygotowanie prognoz lub badań rynku nie stanowi dla Ciebie problemu

  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku, wiedzę na temat rozwijaniu sieci sprzedaży i silne przekonanie, że sobie poradzisz

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności

  • System prowizyjny uzależniony od wyników

  • Możliwość zarządzania swoim czasem pracy i harmonogramem zadań

  • Świetną atmosferę i niezbędne narzędzia pracy

MEBLOLUX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się siecią salonów meblowych. Nieustanna intensyfikacja działań handlowych sprawia, że potrzebujemy kogoś, kto będzie czuwał nad procesami ekspansji. Jeśli, więc każdy dzień traktujesz jako nowe wyzwanie, problemy postrzegasz w kategoriach zadań do rozwiązania, a niemożliwe dla Ciebie zwyczajnie nie istnieje, to znaczy, że jesteś osobą, której szukamy. Wyślij nam swoje CV, a przekonasz się, że codzienne wypełnianie służbowych obowiązków może stać się ciekawą przygodą!

Mamy wobec Ciebie pewne oczekiwania, jednak jeśli nie spełnisz któregoś z kryteriów, a wyróżniasz się innymi zaletami, spróbuj nas przekonać, że powinniśmy zaprosić do drugiego etapu właśnie Ciebie!

Przewiń do profilu firmy

Dołącz do naszego zespołu i stań się częścią prężnie rozwijającej się sieci salonów meblowych w Polsce!