Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Regionalny sieci sklepów firmowych

Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j.

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie i wdrożenie strategii sprzedażowej

  • efektywne zarządzanie operacyjne w podległych placówkach handlowych (wyspecjalizowane sklepy mięsno-wędliniarskie)

  • przestrzeganie wewnętrznych standardów i procedur firmy w podległych placówkach handlowych

  • koordynacja pracy podległego zespołu

  • skuteczna realizacja wyznaczonych celów (odpowiedzialność za osiągane wyniki sprzedażowe oraz wizerunek podległych placówek handlowych)

  • podejmowanie działań mających na celu promowanie i sprzedaż wyrobów

  • analiza rynku

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu ludźmi

  • umiejętność dzielenia się własną wiedzą i doświadczeniem

  • umiejętność budowania i motywowania sukcesów

  • zdolności przywódcze

  • dobra organizacja pracy

  • zdolności do analitycznego myślenia

  • komunikatywność

  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

  • prawo jazdy kat. B

  • dużym atutem dla kandydata będzie znajomość specyfiki branży mięsnej

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • możliwość rozwoju osobistego i awansu

  • narzędzia służbowe (samochód, laptop, telefon komórkowy)

  • ambitne wyzwania zawodowe

  • samodzielną i interesującą pracę

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia