Oferta pracy

Kierownik Regionalny Sieci Sklepów (non food)

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Konin, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dla naszego Klienta, lidera z branży retail, poszukujemy aktualnie kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie działań związanych z funkcjonowaniem podległych sklepów
  • Wdrażani strategii rozwoju sprzedaży
  • Zarządzanie wskaźnikami KPI
  • Uczestniczenie w otwieraniu nowych sklepów
  • Monitorowanie działań konkurencji

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży retail- warunek konieczny
  • Doświadczenie w zarządzaniu rozproszonym zespołem
  • Umiejętności  planowania i realizacji zadań
  • Gotowość do pracy w terenie i czynne prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
  • Pracę pełną wyzwań, dynamiki i ciągłego rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy