Ta oferta pracy jest nieaktualna od 39 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Regionalny

  • śląskie
  • Kierownik
  • 16.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.

    Firma, która jest jednym z liderów w swojej branży w Europie Środkowej
    poszukuje Kandydata na stanowisko:

    Obowiązki osoby zatrudnionej:

    • Realizacja indywidualnego celu sprzedażowego w oparciu o firmową strategię sprzedaży;
    • Odpowiedzialność za realizacją sprzedaży w podległym regionie zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami;
    • Efektywne zarządzanie siecią punktów sprzedaży oraz zespołem sprzedażowym – planowanie, organizowanie, kontrolowanie i motywowanie;
    • Monitorowanie aktywności sprzedażowych;
    • Poszukiwanie nowych Partnerów biznesowych i prowadzenie negocjacji;
    • Analiza wskaźników operacyjnych i jakościowych oraz podejmowanie działań korygujących i zaradczych;
    • Bieżące monitorowanie rynku i konkurencji;
    • Raportowanie wyników.

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe);
    • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym min.2 lata;
    • Doświadczenie w relacjach biznesowych;
    • Udokumentowane sukcesy w osiąganiu celów sprzedażowych będą dodatkowym atutem;
    • Dobra znajomość Pakietu MS Office;
    • Konsekwencja w dążeniu do celu, zaangażowanie, odpowiedzialność i orientacja na wynik;
    • Dojrzała postawa biznesowa oraz umiejętność budowania relacji z Partnerami;
    • Bardzo dobre umiejętności organizacji pracy własnej oraz zespołu;
    • Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne oraz analityczne;
    • Dyspozycyjność;
    • Czynne prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • Samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia pracy;
    • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole;
    • Możliwość zdobywania wiedzy, rozwijania umiejętności;
    • Stabilne i dobre warunki zatrudnienia.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie przy ul. Bielskiej 47. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.