Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Regionalny

HONESTA MARKET SERVICE SP. Z O.O.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad podległymi oddziałami.

  • Wyznaczanie i realizowanie strategii rozwoju podległego regionu.

  • Rekrutacja i wdrażanie nowych pracowników.

  • Analiza sprzedaży podległego regionu.

  • Wyznaczanie planów działań marketingowych podległego regionu.

  • Realizacja celów sprzedażowych.

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • Uczciwość, dokładność, zaangażowanie i komunikatywność.

  • Umiejętność motywowania pracowników oraz zarządzania ich rozwojem.

  • Umiejętność organizacji i planowania swojej pracy oraz podległego regionu.

  • Wysokie umiejętności interpersonalne.

  • Dobra znajomość obsługi komputera.

  • Min. średnie wykształcenie, mile widziane wyższe.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Wymagane minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku potwierdzone sukcesami

  • Zamieszkanie na terenie województwa śląskiego.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Nagrody i bonusy w wygranych konkursach sprzedażowych.

  • Narzędzia do realizowania celów sprzedażowych: samochód, laptop, telefon komórkowy.

  • Bogaty pakiet benefitów m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie, MultiSport, MyBenefit Kafeteria.

  • Bezpośredni wpływ na kierunek rozwoju firmy.

  • Możliwość rozwoju m.in. poprzez szeroki wachlarz szkoleń.

  • Kreatywny i pełen pozytywnej energii Zespół.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne