Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Regionalny

North Food Polska S.A.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie funkcjonującymi w regionie restauracjami warunkujące realizację założonych wyników finansowych przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższej jakości usług dla Gości

  • rozwijanie i zarządzanie sprzedażą w powierzonych restauracjach zgodnie ze strategią firmy

  • nadzór nad pracą podległych kierowników (m.in. rozliczanie z wykonanych zadań, ocena ich pracy i ewaluacja)

  • nadzór nad zapewnieniem jakości w obszarach produkt, Gość, utrzymanie restauracji

  • monitoring oraz analiza trendów rynkowych/ potrzeb klientów/ lokalnej konkurencji i proponowanie na tej podstawie działań operacyjnych

  • uczestniczenie w otwarciu nowych restauracji

  • współtworzenie budżetów podległych restauracji

  • stała współpraca z działami zlokalizowanymi w siedzibie spółki

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • co najmniej 2 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży gastronomicznej lub FMCG

  • podstawowa wiedza w zakresie finansów i prawa pracy

  • dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)

  • orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • doświadczenie w efektywnym zarządzaniu zespołem

  • umiejętność strategicznego myślenia i szybkiego podejmowania decyzji

To oferujemy

  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez prowadzenie ciekawych projektów

  • zapewniamy okres wdrożenia oraz partnerską współpracę z innymi działami

  • będziesz mógł/ mogła korzystać z naszych produktów i posiłków w korzystnej cenie

  • dofinansowanie do posiłków serwowanych na terenie biurowca

  • możliwość wykupienia ubezpieczenia medycznego i NNW w korzystnej cenie

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi