Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Regionalny Sprzedaży Bezpośredniej

  • dolnośląskie
  • Kierownik
  • 31.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeśli chcesz pracować w największej grupie medialno-telekomunikacyjnej w Europie:
    w Grupie Cyfrowy Polsat S.A.
    dołącz do zespołu Liberty Poland jako

    Kim jesteśmy?

    Jesteśmy największym Partnerem firmy Polkomtel Sp. z o.o. – operatora sieci Plus oraz Cyfrowego Polsatu. Dzięki silnej marce i wsparciu grupy Cyfrowy Polsat jako jedyni na rynku, w zarządzanej przez nas sieci sprzedaży oferujemy pakiet usług.
    • Potrafisz samodzielnie organizować i planować własną pracę?
    • Jesteś nastawiony na realizację ambitnych celów biznesowych i potrafisz je osiągać?
    • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne?
    • Jesteś gotów do częstych podróży służbowych?
    • Masz prawo jazdy kat. B?
    • Doświadczenie w pracy w branży telekomunikacyjnej / w sprzedaży bezpośredniej będzie dodatkowym atutem.

    co Oferujemy

    Zatrudnienie w stabilnej, rozwijającej się firmie
    na podstawie umowy o pracę
    Pakiet szkoleń
    Wynagrodzenie podstawowe (stałe)
    + atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od osiąganych wyników sprzedażowych
    Opiekę Mentora podczas etapu wdrożenia
    Możliwość osobistego wpływania na rozwój struktur sprzedażowych
    Spotkania integracyjne

    Twoje zadania

    Odpowiedzialność za realizacje planu sprzedaży dla regionu
    Maksymalizacja zysków i rozbudowę sieci sprzedaży w wyznaczonym terenie
    Zarządzanie Biurami Regionalnymi oraz monitorowanie pracy podległego zespołu
    Rozwój struktury poprzez czynny udział w rekrutacji, coaching oraz szkolenie
    Dbanie o wizerunek firmy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny) wraz z klauzulą: „Udzielam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę przez spółkę Liberty Poland S.A. z siedzibą w Chorzowie w celach związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 t.j. z dnia 2016.06.28). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż Administratorem moich danych osobowych jest Liberty Poland S.A. z siedzibą w Chorzowie (41-500) przy ul. Katowickiej 47 oraz, że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: [email protected]

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Liberty Poland S.A. z siedzibą w Chorzowie przy ul. Katowickiej 47, 41-500 (Liberty). Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.  Więcej →

    Administratorem danych osobowych jest Liberty Poland SA z siedzibą w Chorzowie (41-500), ul. Katowicka 47. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się na stronie www.liberty.eu.